Zapal nervu?

Príspevok v téme: Zapal nervu?
cajik

Od vcera pocitujem take pichanie zozadu na stehne pravej nohy,akoby vnutri sa mi nejaky nerv zapalil,neviem to vysvetlit.. uz sa mi to obcas stalo aj v minulosti,ze napr jeden den som to tam mala velmi citlive a ked som si sadala na wc dosku tak to tak palilo,ale potom to vzdy preslo...no dnes mam od rana pocit akoby sa mi to rozsirilo do celej nohy :( co to je ? co mam robit ?

George87nhl

mal som zapnutú klimatizaciu v aute pri vonkajšej teplote 35stupnov a zapol som ju iba fakt na 3 min.a na druhy den som citil neprijemne pichanie v deltovom svale a na druhý den už mám krče na lavej ruke a nemožem ju zdvihnut dohora stale je to horšie neviem čo si mám na to dať neviem ci je to sval alebo nerv

Hakiram

Vegetariánka. Ja mám podobné problémy ako Ty. Už niekoľko mesiacov ma bolí pravá časť sedacieho svalu (v okolí kĺbu), teda neviem, či je to sval, alebo nerv a z toho nemôžem dobre stúpať na pravú nohu. Spadla som presne tam, kde ma bolí. Tiež som prešla rôznymi vyšetreniami, z ktorých vyšli rôzne závery, ale problém nemám vyriešený. Zle chodím, miesto na ktoré som spadla stále bolí. Už aj krívam a mám nerovné držanie tela. Poraď, čo Ty robíš a či Ti to pomáha.

Nejdenickomg

Dobrý deň, rád by som sa spýtal na moj problém, pred dvoma dňami som plával v krytom bazéne potom som si dal asi na 5 minút saunu a potom nachvílu pod sprchu a zas som siel plávať asi na 10 minút. Voda bola studená celý tem čas zozačiatku až príliš , neviem načo som myslel... asi dve hodiny potom som dostal pichlavú bolesť jak keby do nerva v pravom predlaktí, ktorá ale neptretrváva. Jedine kedy to cítim jemne je led sa stým hrám a krútǐ rukou a natahujě si sval, horšie je ze sa mi to dostalo az na rameno pravé. Opať nie bolesť iba mi to občas naznačil jak keby akú blbosť som spravil. Čítal som si o zapale ramena šliach kĺbu púzdra, nič ztoho sa mi nezdá že mám, je to nerv? Ja som si takmer istý. Dnes je tretí deň stale žiadna prudká bolesťˇ a nedostalo sa to ďalej , ďakujem Za odpoveď ps este mi bolo povedane ze to koze byt aktivitou vyvolanou po saune este ktomu v studenom prostredi, sauna nemala viac ako 60-70 stupnov a bazen nie menej ako 20

Mandolina

Pravdepodobne mi prechladla hlava od klimatizacie a potom prievanu.
Začalo to bolesťou ucha. Teraz má boli aj zadná časť hlavy. Bolesť sa presúva na rôzne miesta zadnej časti hlavy. Toto trvalo 14-20 dni. Beriem voltaren a ibobrufen na bolesť. Teraz bolesť prešla do svrbenia, ale veľmi intenzivneho až sa strieda s bolesťou . Poraďte mi čo mám s tým robiť
Ďakujem

katika91

dobrý deň.Potrebujem sa poradiť.Bolí ma chrbát.Je to pichanie,neskôr pálčivá bolesť.V sobotu som na približne dve minúty ochrnula,teda nohy..vôbec som si ich necítila a nedokázala som nimi pohnúť.Môže to byť spôsobené práve bolesťami chrbtice?Aká je liečba?ďakujem..

vegetarianka

Ja mám tiež problémy s nervom. Teda mám pocit že to bude zapálený nerv, lebo som už absolvovala tolko vyšetrení a rentgénov klbov a chrbtice a všetko je v poriadku no mne bolesti neustupujú a bolí to v zadu na zadnej časti sedacieho svalu a vystreluje to do celej nohy aj chrbtice a klba. Po tolkom čase čo ma to bolí už ani neviem identifikovať kde to vlastne bolí odkial tá bolesť vychádza. Tiež som asi prekonala tú chrípku a neviem či je to následok či výsledok toho alebo prechladenia.Poradí mi niekto čo s tým?

aaj

U mňa tiež diagnostikovali zápal nervov -až teraz. Už viac ako 1,5 r. neviem chodiť. Teraz mi určili diagnózu Polyneuropatia G63, plexitída, tiež mám to z prechladnutia, kedže zamestnávateľ nezabezpečil cez zimu kúrenie na pracovisku. Predtým som bola úplne zdravá. Nevie niekto pomôcť ako to dokázať? Už ma posielajú hore-dole, na prac. lekárstve tiež nepomohli - vyjadrili sa k tomu,že to nie je choroba z povol. Potrebujem to potvrdiť lekárom, že to je z prechladnutia, len nikoho nenájdem kto sa k tomu vyjadruje.