ako schudnut v usa

Rebeka

mne napriklad hamburgery a im veci podobne nechutia.Ved v Amerike nemaju len fastfoody.mozes jest to iste co aj tu.myslim ze tam to tiez predavaju a do toho obchodu si mozes zajst aj peso aspon si spravis prechadzku a nie autom.

Marianka

prieskumy ukazali, ze americania priberaju preto, lebo s v kuse stravuju len hamburgermi, hranolcekmi, piju len coca-colu a pod. brat, ktory bol v amerike mi hovoril, ze ked ochutnal 1 hamburger, tak povedal, ze v zivote sa ho uz nedotkne. je to vraj len obycajny prasok a ze to maso, ktore tam davaju, je nieco strasne. tak potom necudo, ze tak americania priberaju. no vazne, skus jest trochu viac salatu, ovocia a zeleniny a pojdu kila dole. no a to, ze americania chodia vsade autami neznamena predsa, ze musis autom chodit vsade aj ty. alebo ano?

none

Pauli,

ked si bola na Slovensku, jedla si stale fastfood jedlo a vozila sa vsade autami?
Ja som bola v Amerike par rokov a viem, ze sice autami vzdy a vsade, ale da sa aj inak. A jedlo? Presne to iste!

new

Môj syn bol v USA od maja do septembra a schudol tam 6 kg. Nemal čas jest. Stale mi písal ako by si dal parene buchty, knedlo vepro zelí atd.

miri

Ja zijem v Kanade 3 roky a nepribrala som.Ty si nemusis kupovat len hamburgery a kdeake kaloricke jedla,mozes jest salaty a vselico ine.Ja take svinstva vobec nejem.