taka mensia anketa

Príspevok v téme: taka mensia anketa
smajliik

ahojtee...ja by som chcela vediet vase nazory na istu temu.. vadilo by vam kebyze si vas priatel/ka vkuse ale vkuse pise s ex priatelom/kou...lebo ja neviem ci len ja som taka divna,ze mi to vadi..alebo je chyba niekde inde...prosiiim napiste vase nazory...aa popripade aj co by sa s tym dalo robit..dakujeeem...

smajliik

sak o to presne ide..ze kebyze obcas s nou pokeca v pohodeee..sak an tom nie je nic zlee..ale on dojde na pokec aaa hned s nou pise aa ked tam nahodou nie je taaak to ide hned prec..naco tam vobec byt..

AdamKrt

smajliik:

tak mu povedz, ze Ti to ublizuje. Ak Ta miluje, tak sa to bude snazit obmedzit. Alebo mu povedz, ci ked je to take nevinne, nech sa mozes divat na konverzaciu, alebo nech s nou komunikuje iba pred Tebou, ak nema co skryvat. Preco ma potrebu s nou viac komunikovat nez s Tebou ? Ty si jeho priatelka, nie uz ona. Ze ci mu to nepripada chore, ze s byvalou viac hovori, nez so svojou priatelkou a ako sa mas asi Ty citit ?

Ved mu nezakazujes komunikovat uplne...
Alebo Ta necha tak, nech Ti to ublizuje nadalej ? Aspon budes vediet, ako si na tom...

alžbeta

rozdiel je nebaviť sa, občas pokecať a stále vyhladávať pokec- neviem- ak ťa to štve, rieš to dovtedy, kym sa to nevyrieši k tvojej spokojnosti...

smajliik

a myslis ze som mu to nehvoorila?? uz vela krat sme sa o tom bavili a jedine co mi na to povedal ze na tom nie je nic zlee...ze co sa teraz s nou nema vobec bavit alebo co?? keby soma spon videla snahu z jeho strany ze dobre vidi ze ma to stve taak kebyze to aspon obmedzi nieee..oon si ju este aj na skype zavolal pokecat...a to ma hneva ze nevidim z jeho strany snahu s tym nieco urobit

alžbeta

a súhlasím aj s adamom, treba dať emocie najavo, uvidíš ako sa zachová- a isto mu zalichotí tvoja malá žiarlivosť:-)

AdamKrt

Neviem, co ma vela ludi s tym, ze riesi nejake problemy a nevie sa otvorene opytat na to partnera ? Predsa mas usta, mas... Vies rozpravas, vies... /ak nie si nema/. Tak sa ho jednoducho na to opytaj a povedz mu svoj nazor, co si myslis, ze za tym je, ze Ti to ublizuje a neda pokoja, ze musis na to mysliet a tak sa ho radsej na to opytas. Ze keby si si Ty tak pisala s byvalym priatelom, ci by on neziarlil.

Kto sa pyta, ten sa dozvie.... ;-)

alžbeta

dôveruj-preveruj. a ked vás chcela rozdeliť, no asi by som nebola kludná velmi... ale netreba to prehánat, ak nie je dôvod...tiež by mi to vadilo- aj vadí, ale žijem s tým:-)

smajliik

ja mu veriim viem ze ma nepodvedie...len proste hneva ma ze su si taki blizki..noo a ide o to ze co si pisu..take natahovacky aa proste to ja nemusiiim...

smajliik

noo boli spolu par mesiacov...lenze ked sme sa davali dokopy tak ona z toho nebola velmi nadsena a snazila sa nas rozdelit..akoze nemma k nej najlepsi vztah..aa rozpraval som sa s nim o tom, ale povedal ze su len kaarati o nic nejde..ze co sa teraz s nou nema vobec bavit alebo co?? ale keby mal aspon snahu to nejako obmedzit ked vie ze ma to stve...ale snaha ziadna nie je

alzbee

Moja sestra sa s byvalym priatelom normalne stretava, chodia sa spolu bavit a jej terajsi to akceptuje, lebo jej nema dovod neverit...ale sama sestra priznala, ze keby sa jej terajsi priatel mal stretavat s byvalou, tak by to asi nevedela prekusnut...kazdopadne-nie je na tom nic zle, ked sa dvaja rozidu v dobrom a aj nadalej sa stretavaju, ale ten novy partner by bol vzdy najradsej, keby s tym byvalym neboli v kontakte..