ako casto chlap potrebuje...

Príspevok v téme: ako casto chlap potrebuje...
nelia

ahojte. stretavam sa s jednym chalanom aj ked len po sexualnej stranke. sme spolu asi tak raz do tyzdna. chcela by som vediet, ci okrem mna sa stretava aj s nejakou inou/inymi :), alebo mu staci, ked je so mnou? lebo ked sme spolu, tak ma taku vydrz, ze sa urobi aj 4-5 x za noc. a ja neviem zistit, ci je taky \'borec\' v posteli, alebo sa cely tyzden setri pre mna, hm?

Drago1971

Kazdy chlap ma ine potreby. 9/10 muzov by podviedlo pri vhodnej sanci.A to sa nechcem zmienit ak by stretol poriadnu samicu/kost
Je vsak viac ako mozne, ze ked sa mu ten Sex tak paci, tak by ta velmo lahko mohol podviest pri ponuknutej prilezitosti.
A ver mi, ze v ziadnom pripade sa nesetri pre teba a ani pre nikoho ineho.
Sorry, ale taka je pravdepodobnost.

xrk

ak ti ide o viac ako sex, tak nanho kasli podla mna. ak ho neboli prava ruka :) tak isto obraba aj ine ked si ty mimo

cukrusik

neviem ako iny ale moj to chce neustale kazdy aj trikrat a ked to nema co len jeden den tak je nervozny a normalne sa hneva.. :D

dancaBB

to je podla mna velmi rozne..u niekoho to moze svedcit o jedno, u druheho o druhom..to sa neda vseobecne povedat..niekto sa viem urobit aj kazdy den 4 krat za den a vzdy ejakuluje a ma semeno..a niekto sa urobi raz a druhy raz po pol dni uz nema co ejakulovat...

nelia

tak imaginarna by ma ani tak netrapila :)... ale zaujimalo by ma, ked sa chalan zrobi aj 4 x behom jednej noci (aj s partnerkou realnou myslim), ci to svedci o par-dnovej sex. abstinencii ... alebo o jeho potencii? :)

dancaBB

to je velmi individualne...niekto vydrzi aj 3 mesiace, a niekto ani jeden den...a kedze hovoris ze ste spolu len koli sexu tak podla mna ma este jednu..lebo vacsinou taketo typy su dost neukojene...