Suchare / polystyren

DašenaMašena

Pokiaľ ješ tie pufované chlebíky, máš to plné sacharidov, takže k nim jedz zeleninu a bielkoviny a nezabúdaj na zdravé tuky. Čo na tom, že majú dobré hodnoty, keď ľudia zjedia celé balenie, lebo si myslia, že je to "diétne" tak proste môžu.... Radšej si daj maces, alebo taký ten tmavý ťažký chlieb, je veľmi hútny a predávajú ho zabalený do takej kocky.... to je veľmi výživné... celozrnné tmavé pečivo, dobrá voľba tiež, ale treba si dávať pozor výrobcovia zavádzajú. Inak ja nejem žiadne pečivo, nič múčne, ani ryžu ani zemiaky, nechýba mi to. Miesto toho skôr pridávam dobré tuky a nebojím sa ich to znamená orechy, arašídy, ryby a avokádo, tiež neplýtvam žĺtkami a minimalizujem cukry len na tie čo sú v zelenine a ovocí. Trávenie mám v poriadku, som vyšportovaná a štíhla a chora som už nebola tri roky. Je to na každom individuálne, ako sa rozhodne stravovať. Čo sa týka tréningov, striedam HIIT tréning s kardio dňami pričom posilovanie u mňa trvá zvyčajne 35 minút.

M8cr6

ide o hodnotu sacharidov cukru atd. vid na obale. čim menšia hodnota sacharidov - tym lepšie prave tie polystyreny to maju.

sona2811

Kto neskusil nevie, ja som chleba ompletne vhodila, v podstate som vyhodila vela jedla..a suchare som jeda aj rano aj vecer...som schudla za dva mesiace 18 kilov, mozno za dva a pol mesiaca..teraz am pri 182 cm 64 kg a ide to dol stale. Na 60 koncim.

pytam sa

no super :))
tak a co potom mam jest? :)) chleba sa uz neviem naucit a jedine tieto suchare
och!
este dajte nejake nazory lebo ma tu porazi:))

dancaBB

podla mna to neni az take uzasne lebo to je bud z nejkeho obilia, co mas aj chleba, alebo z ryze-sacharidy alebo z kukurice-sacharidy, ktore sa davaju husiam aby boli pekne vypasene...

pytam sa

mary anne ved to vlastne zistujem :) kaloricky to ma menej nez chleba ale tak neviem, nejde mi o vyzivovu hodnotu ale skor o to priberanie :)

mary-anne

ja ich tiez jedavam, denno-denne, mam celiakiu a mam to teda ako nahradu peciva :o) neda sa to samozrejme chutovo prirovnavat k pecivu, rozkom,ci chlebu,ale ako nahrada to staci a uz som si aj zvykla :o)
ja mam najradsej tiez tie racio alebo chlebicky z lidla..

niekde som pocula, ze sa z nich este viac pribera, ako z obyc.peciva,no neviem,co je na tom pravdy..

pytam sa

:)
takze odporucas pri diete suchare ano? :)
a mozem este otazku? co by si si dal v restike pri diete? potrebujem najdietnejsie jedlo a len salat si nemozem dat :)))
kuracie maso so salatom?
alebo ryzu so salatom?

a este otazocka :) ako to ze az ked to neprehanam s cvicenim tak mam ubytok aj na vahe aj na cm? tak ja uz neviem ci cvicit alebo nie, lebo ja chcem schudnut este :))

max.gluteus

pytam sa: Trener nie som chyba mi na to trenerska licenia ale to ani nepotrebujem na to aby som pochopil ako sa stravovat na to aby som chudol ci priberal.