antikoncepcne tabletky

Príspevok v téme: antikoncepcne tabletky
babusenka

dobry den chcela by som sa vas spytat, ze prechadzam na iny druh antikoncepcnych tabletiek, je potrebne aby som mala prestavku urcitu medzi nimi alebo mozem pokracovat v dalsom mesiaci s novym balenim a funguje to na tom istom principe ako keby beriem predosle tabletky?netreba ich zacat brat v prvy den menstruacie?neviem trochu som na pochybach a neviem ako ich mam zacat uzivat,,,mohli by ste mi prosim poradit,,,dakujem s pozdravom silvia

jankaaaaaaaaa

na osmy den menstruacie??? to co je za hlupost. ta antikoncepcia vobec nefunguje ako ochrana pred otehotnenim.

kira09090909

ahojte,mam otazocku..
mala som mesacnu pauzu s uzivanim antikoncepcii ale hned ako som mala menstruacii v dalsom mesiaci som na osmi den vzala tabletku akoby som tu prestavku nemala....je to velky problem ? mozem z toho otehotniet alebo sa moje telo k tomu prisposobi?...dakujem pekne

babusenka

severanka: v UK dostanes vsetky ant, zadarmo,,,ale potrebujes na vsetky recept,,inak ti ich nedaju,,,daju az na 6 mesiacov,,,novynnete su tu neni,,tak preto aj ja prechadzam na mercillon v podstate su to tie iste,,este som ich ale nezacala brat...ak ti mozem poradit:ak segra zije v uk a je zaregistrovana u doktora, tak by si mohla dat predpisat tabletky,,,akoze pre nu a ona by ti ich dala...lebo su free,,,tak to je dobre....:-)aspon nieco..

n..

babusenka.. a v anglicku sú lacnejšie.. a majú tam aj novynette????? a dajú sa tam vybrať bez receptu.. a čo tam asi tak stoja na 3 mesiace alebo na mesiac neviem ako sa to tam vybera.. dakujem moja sestra ide do manchestru a rozmýšlam či by mi nekupila antikoncepciu

babusenka

no na letaku to nemam napisane,,,,mam ich vybrate z anglicka a tam to neni napisane tak preto som neni ista.....

severanka

babusenka: záleží od toho z akých prechádzaš na aké... ale normálne pokračuj po 7 dňovej pauze, prípadne nerob pauzu vôbec.. a navyše - máš to napísané v leátku - treba čítať ! ! !