Nenávidím sa

Príspevok v téme: Nenávidím sa
brokenhearth

Neznášam svoje telo od A po Zet a je mi zo mňa vlastne celkom nanič. Som tučná, vážim až 66 kíl na 175 cm a už sa na seba nemôžem pozerať...ale stále len žerem..... Neznášam svoju povahu, nenávidím sa celá, ja neviem čo s tým mám urobiť, chcem spáchať samovraždu, nezaslúžim SI ZIT!

tRAPOšKASITY

TRAPAAAAAAAAAAAAAAS!!!!!!!BUˇRADA NEVIEM čO BY SI ROBILA KEBY SI MALA NADVAHU!!!!!!SI TOTALNE TRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPNA!!!!

..kacicka...

je mnoho ludi, ktorym sa nepaci to ako vyzeraju...kazdi jeden na sebe najdeme nieco, co by sme chceli zmenit...ale myslim, ze to, ze mas na sebe o niake to kilo navyse este neznamena, ze musis hned pachat samovrazdu...neviem aku mas povahu, ked ju tak neznasas...ale aj to sa da kontrolovat...a so svojou postavou sa da tiez nieco urobit...vsetko sa da, len sa musi chciet...zacni pre seba nieco robit...skus si najst niaky sport, alebo cvic doma s niakou kamaratkou...viem o com hovoris, tiez nepatrim medzi modelky, ale zacala som cvicit, a velmi ma to bavi...a este viac, ked vidim aj vysledky...mam tiez hroznu povahu, ale snazim sa ju kontrolovat....len ti chcem povedat, ze je kopec ludi, ktori maju ovela väcsie problemy,hlavne zdravotne...ale snazia sa zit naplno...bud rada, ze si zdrava a skus sa niekedy pozriet do zrkadla a povedat si ...som krasna....nedivaj sa na to zle...pozri sa na to, co je na tebe krasne....