Radšej zlý vzťah ako žiaden?

mirinda

Milá katka,100% je lepšie byť sama ako v zlom vzťahu.aj keď neviem čo v tvojom prípade chápať ako zlý vzťah.Každý je sám strojcom svojho šťastia.Prajem krásne vianoce a dlho neotáľaj lebo kto zaváha...

katka5

Zdenka,presne na takýto prípad som myslela.Asi som sa zle vyjadrila.mala som napísať,že či radšej ostať v zlom manželstve,alebo sa radšej rozviesť.
Ja totiž poznám zo svojho okolia a známych iba 1-2 manželstvá,ktoré sú pekné.Ked sa tak zamyslím,tak je asi 0,1 % zo všetkých manželstiev okolo mňa.Ale to rátam také,ktoré trvajú viac rokov.A vy ostatní poznáte ideálne manželstvo?Nemám veľa času,ale občas si sem kliknem a pozriem,čo je nové..Tak želám vám všetkým pekné a pokojné vianočné sviatky.

zdenka

Viem co je to nanic vztah,ale mam dve deti tak som musela vselico pretrpiet.velakrat som mala pocit ze samej by mi bolo lepsie.Nenechaj si pokazit zivot,ked vztah ma byt zly.Zena moze byt ovela stasnejsia sama,nez sa ma zozierat s chlapom,len preto aby mala chlapa.

!!!!

Bud si velmi mlada,alebo hlupa.Ty este asi nevies co to je,ked ti niekto brnka na nervy az skoncis na psychiatrii.Neni nad samotu,ako zit s nejakym idiotom!!