Laska

Príspevok v téme: Laska
dr.m

S tymto este nie som moc skuseny tak mi prosim poradte. Mam priatelku s ktorou chodim 5 mesiacov, ale citim, ze to neni laska z jej strany, vzdy je radsej ked sme spolu s kamosmi ako iba osamote.Ja ju velmi lubim. Co mam robit aby sa do mna zabuchla? Co take mate zeny radi? dakujem za odpoved.

dr.m

Ved hej, uz sme boli aj u mna doma sami a sex od nej silou mocou nechcem, iba ak by ho chcela ona, ale mne roby problem, ze ked sme spolu s partiou viac sa venuje vsetkym naokolo ako mne samemu a ja sa potom citim ako ten posledny v jej zivote..., ked sme spolu sami tak je vsetko v poho, si s nou rozumiem ako este zo ziadnim dievcatom, ale ona chce byt viac s partiou...

bublinka69

mozno sa boji,ze ked budete polu osamote,ze budes chciet sex a mozno na to este nie je pripravena..aj my sme dakedy chodili von len s partiou,az potom sme sa od nich zacali vzdalovat a teraz sme s nimi minimalne..kam sa ponahlas?a to,ze ste vonku s partiou este neznamena,ze ta nelubi..

Susanah

Radim uprimny rozhovor.. nic jej nevycitaj, len jej povedz ake mas pocity. Mozno sa este neciti na vazny vztah.. ak ju mas rad, daj jej cas...ten ukaze.

sofija

Tak preco spolu chodite ked si myslis ze ta nelubi...ved sa jej na to spytaj.Ja som zase radsej s frajerom sama a on by chcel ist obcas aj s partiou ale mne sa to nepaci .A myslim si ze po 5 mesiacoch "chodenia" je uz trosku neskoro rozmyslat nad tym ako by sa do teba zabuchla ako vravis ...