nikto ma nema rad ,nepocuva a som sama ako prst

Príspevok v téme: nikto ma nema rad ,nepocuva a som sama ako prst
auuuu

neviem co hladam na tomto fore ,mozno pomoc koli beznadeji, kamosky ktore mam ma ignoruju a rozpravaju sa len s mojou skolskou susedou ktora je nadherna , uspesna a vzdy vymodena. ja som len luzer ktoremu ani na pisomke nikto nepomoze, hoci vsetci si radia . pribrala som na 67 a doma mam peklo .trpim casto zapchami ked mama naari az o 15:30 a potom sa hadame ,teraz mi vycitaju ze som tlsta 168 / 67 ,nebavia sa so mnou koli tomu obedu a ja mam neuveritele krce v bruchu na ktore mi doktorka povedala ze to mam len z prehanadla z nedele , chcem sa dat na anorexiu lebo len krasky su uspesne , nejem vela alee len priberam . cely svet mi leze na nervy ze ma nikto nepocuva a urcite nikto sem nic nenapise :(

cajik

Vies,svet sa netoci okolo chudosti,ale okolo ludi,ktori si veria a maju sa radi. Tak sa maj rada aj napriek tvojim kilam navyse,a uvidis ze aj svet ta bude mat rad taku,aka si. Ludi,ktorym sa nieco nepaci,si vsimat nemusis. Je to TVOJ zivot a zi ho podla svojich predstav a nenechavaj sa obmedzovat.

A na zapchu pomaha rano na lacno vypit dva pohare vody (najlepsie odstatej)..