HAK

alz-bee

No inak to je aj u mna celkom dlhy maraton, kym sa dovolam, cize zjuzjika ma pravdu-mozno bude aj lepsie, ked pojdes najprv osobne. Aspon uvidis, ci ti bude sympaticka/y :))
Cena HAK sa pohybuje vselijako...mna sa doktorka pytala, ze do akej cenovej kategorie by som chcela...beriem Lindynette 20 a tie stoja na tri mesiace 25eur.

zjuzjika

hak sa pohybuje v roznch cenovych kategoriach, su aj za cca 10 eur na 3 mesiace ale aj za 40eur na tri mesiace... podla toh aku ti predpise.....

zjuzjika

tuto si dovolim nesuhlasit, ja by som na tvojom mieste sla z anim radsej osobne a najprv povedala sestricke co je vo veci, ze sa ches k nim zahlasit a ze si chces dat aj antiku predpisat..ja som vzdy sla osobne, lebo napr k mojmu lekraovi je prakticky nemozne sa dolovat.....

alz-bee

Mozes ist hociktoremu, tak ale popytaj sa kamosiek, ku akym chodia, co na nich hovoria...a podla toho si vyber. A az sa tam bude objednavat, tak tam najprv zavolaj, povedz, ze si u nich este nebola, ale sa tam chces dat zapisat a ze si chces dat zaroven dat predpisat HAK. No a on ti zrejme povie, aby si dosla nalačno, lebo by ti mali brat krv a ranny moc budes mat doniest...proste jednou vetou: kym sa k nejakemu vyberies, tak mu radsej zavolaj:))

zjuzjika

nemusis tam ist s rodicom..ale na predpisanei antiky musis ist k lekarovi aby ta vysetril predtym a urobil testy ako si nasadi antiku