cukrovka a sex

pepi

nie nemam priatelku, oto horsie :-( ale nie....som vonku, ano viem ze niesom jediny, ale snad uz budem mat stastie :-)

asti

pepi, teraz neviem ci maas priatelku doma, alebo nemas ziadnu..ak nemas, tak si najdi, ak mas, tak nech ide za tebou ak je to mozne..alebo sa vrat ty..ja viem ze sa mi lahko vravi, a je tiez pravda, ze nepoznam hlbsie tento tvoj problem, ale vzdy sa da vsetko vyriesit...tak do toho :o))

pepi

:-))) to by som velmi rad, ale nieco mi chyba(dufam ze mi rozumies)...momentalne som v zahranici, je to tazke....a neviem ako dlho to takto vydrzim

pepi

aha, no to je zaujimave....lebo u mna je ten problem ze po sexe sa mi dost rozkolisu hodnoty, no a premna to znamena znacny problem, kedze cukrovku beriem vazne, a nepaci sa mi to ak napr. dalsi den uz vecer stupa cukor, alebo mozno je to tym ze nezabera tak inzulin??

luboš

ženy mají podle mne v sexu výhodu(diabetičky)U mužů se totiž časem projevuje neuropatie,která dost negativně ovlivňuje erekci.Jde to sice různými způsoby řešit,ale člověk si holt připadá jak v bordelu-musí si za potěšení platit,zdrav.pojišťovny to nehradí.

asti

petinho..ja som v DM nova,ale sex ako aj sport glykemiu zlepsuje, teda znizuje..zavisi samozrejme od dlzky,intenzity a pod..a cukrovkari su okrem necinneho pankreasu zdravi ludia (myslim tych bez komplikacii),takze sex znasaju super...:o)))))