Aký plat?

oponent

čo vám hrabe? to nie je málo!!! Galantský okres-predavačka so strednou školou-9700,- Sk v čistom. A na okolí každý v obchode tak zarába...Tiež si myslíme, že sa takto žiť nedá ale iná práca nie je...

plat

zbytocna otazka, snad si vies zratat ze je to strasne malo , proste zdieranie ludi.. ak mas moznost co najskor prec odtial..

sway

Je teraz kriza a vsade sa setri,ja ti to ale poviem takto:Praha,stredna skola,prax menej ako rok,obor IT a plat 1600euro v cistom plus 13 a 14 plat.Takze zostan a popritom si hladaj nieco lepsie.Neverim,ze na vychode by si nemohla dostat zo svojimi skusenostami aspon 800euro v cistom.A vies ako sa hovori najlepsie sa hlada praca,ked je praca.

Iman

Na pohovore bolo dohodnuté, že počas skúšob. doby minim. mzda, uvidí sa po 1 mesiaci skúšob. doby, či aj viac, no a že po skúšob. dobe sa to bude zvyšovať. Ale žiaľ dopadlo to teraz takto. A keď som sa v robote pýtala, či mi nedoplatí do 300€ tak ma vysmial, že som ho zle pochopila, lenže v 2 mesiaci aj v treťom mi dal do 300€ a po skúšob. dobe ešte menej. Robotu ovládam a robím viac ako tí čo u nás zarábajú minim 500€ a ešte mi aj z platu uberú? Super čo? Kde je tu tá spravodlivosť?

Iman

Pracujem v obchode - prax v tejto oblasti 5 rokov , vzdelanie stredoškolské s mat.+ vyšie odborné, lokalita - východné Slovensko.