prosim bratislavákov o pomoc

lavinka

nemusis mapy, na tej stranke klikni na odchody a spojenia-planovac cesty a zadaj si hlavna stanica a ekonomicka univerzita. Dalej datum a cas. Vyhlada ti spojenia. Na tvojom mieste, kedze ides prvy krat, by som sla 210 na busovu stanicu,mlynske nivy, a odtial priamo 88 k ekonomickej. Alebo 201 na zahradnicku, odtial priamo 68. Na tej stranke ti vypise aj pocet zastavok, tak si ich odrataj, aby si vedela, kde mas vystupit, nie vsetkym funguju svetelne tabule alebo hlasenia

mia 90

limetka ja tam idem 18 juna a musim tam byt rano o pol ôsmej, a kedze som ubytko nezohnala a ani mi to nevyhovuje ist o den skôr, tak musim ist v noci, len neviem ako sa dostanem a ty tam ides tiez?
lavinka a tebe dakujem, tam som si to uz zadavala, len ked ani neviem ze ake zastavky, lebo mi to nevyhladalo to co som dala, a tie mapy mi nechcelo otvorit, skusim rano este ale diky

lavinka

www.imhd.zoznam.sk
hod si tam co potrebujes, tazko ti budem vysvetlovat, pretoze sa tam da dostat z hlavnej roznymi busmi ci trolejbusmi. Nastuduj si to, rataj zastavky, inak sa v Ba nenaucis pohybovat

mia 90

baby tak nakoniec idem vlakom v ba budem rano o piatej, pretoze nemôzem zohnat ubytovanie, a ideme mi nejaky autobus z hlavnej stanice na tie mlynske nivy aby som sa mohla dostat na tu ekonomicku? ja som z toho uz cela popletena dakujem moooc

sway

ahoj,
dobre si to pochopila,prides na AS Mlynske Nivy a odtial busom 88 priamo ku skole.Je to o dost blizsie ako z hlavnej vlakovej stanice.Nepoznas nikoho,kto tu studuje?zeby si mohla prespat na intraku alebo tak.Bratislavcania ti asi nebudu vediet odporucit ubytko,respektive ja urcite neviem:-)Tak sa drz na prijmackach.

mia 90

takze velmi pekne vam dakujem, som si teraz kukala busy alebo vlaky, kedze prijimacky mam rano o pol ôsmej, musim ist o den skôr, takze asi to mam jedno ako pojdem, ale ak pôjdem busom tak vystupim v BA na AS MHD takze odtial by som to mala tych 10 minut busom hej? ale ak pôjdem vlakom tak vystupim v BA na hl. stanici.ale kedze idem o den skôr neviete mi poradit nejake lacne ubytovanie v blizkosti na jednu noc,

sway

Hej pozrela som ti linku,je to 88,inak je to kusok,iba cez most busom.Vystupis na zastavke ekonomicka univerzita,iba prejdes podchodom a si hned pri skole,trva to z autobusovej zevraj 7minut.Takze lepsie z Niv.