TABLETKY,TEHOTENSTVO? SURNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sestka

neboj ak ju uzivas pravidelne ,tak sa nemoze nic stat.mam vlastne skusenosti s antikoncepciou.Brala som ju 3 roky a uz po tyzdni sme sa milovali na "ostro",po nejakom case som mala gynekol.problemy ,dost csto som zvracala a tabletky som brala nie v tu istu hodinu ako stale.Na to mi este moj Doktor gynekolog predpisal antibiotika a teraz mi vedla v izbe spinka dvojrocny syn.Takze ak si sa rozhodla pre tabletky tak drzim palce ja im neverim aj ked viem ,ze v mojom pripade tehotenstvo vzniklo z viacerych chyb a vyskumov mojho gynekologa.

karkulka

No moze doktor vediet aky vykyv hormonov za ten cas budes mat? :) ja by som na to nestavila ..urcite po zabudnuti tabletky by som dokonca balenia pouzila aj kondom ..a inak som sa chcela vyjadrit k tej neskodnosti tabletiek ...momentalne davam dokopy pracu o rakovine prsnika a cuduj sa svete , hormonalna antikoncepcia riziko zvysuje,teda dlhodobe uzivanie..a teda nieje to len antikoncepcia ale aj hormony pre zeny pocas menopauzy ..mozno to nie je cislo od ktoreho by isli vypadnut oci pripadne by hak zakazali ale vyskum hovori tak :) takze aj ked som bola zastancom hak , teraz uz sa pozeram cez obocie :) a radsej ziadne umele hormony do seba netlacim kym nemusim :) vystacim si aj s inymi prostriedkami

lala

pre evicka:ja som sa o tomto bavila ajs lekarom a ten mi povedal ze tam je to v poho ale v priebehu 3-4 hodin treba zobrat.

anka21

ja patrim tiez k tym zabudlivym a keby som sa mala spoliaht na tabletky tak dnes by som mala uz aspon 3-rocne dieta:))cize ja som za kondomy.. a nenicis si zdravie...hoc ti tvoja gynekologicka nakeca ze to neje pravda, ze tabletky su neskodne, tak vsetky tabletky maju svoje pre a proti..

karkulka

Ked sa tak bojis preco nepouzivate aj kondom :)branie tabletiek je podla mna trocha osemetna zalezitost ,lebo staci na to zabudnut na chvilu a potom ta neskora tabletka nemusi byt ucinna..takze ak tabletky uzivas pravidelne tak ako mas, nemas sa coho bat ale zabudlivost uz stala jednu moju znamu dieta ...skoda ze su naplaste tak drahe(pre nezarabajuce osoby ) , myslim ze by to pomohlo zabudlivym zienkam ako som ja :D

pau

ak berieš tabletky presne tak nebudeš tehotná a 2mesiace je dost dlhá doba na to aby si bola chránená nič sa nedeje ked si niekedy nedáš tab.presne ale snaž sa na to nezabudať ja tieš zabúdam a zatial v pohode síce už 1 dieta mám ale to bolo plánované

bublinka69

Ak pristupujes k uzivaniu antikoncepčných tabletiek zodpovedne, t.j. nikdy si nevynechala a brala pravidelne v tu istu hodinu,nemozes byt tehotna..vlastna skusenost..

Zoeinka

Ak pristupujes k uzivaniu antikoncepčných tabletiek zodpovedne, ako písala brunca a new tak isto tehotna nemozes byt, neboj sa!!!!!