Driclor roztok - pouzitie

kristina111

ahoj, miselka:)
konecne som ho nasla! takze..
ja ho uz mam zlozeny, takze neviem presne, ktora cast bola spojena a ktoru len bolo treba spojit. v kazdom pripade - gulicku tam musis mat! aspon co si pamatam, bol roztok, ktory bol zavrety, ten vrchancik si odsrobovala a do roztoku si nasadila tu cast s otacacou gulickou. dalej tam mas vrchnak, ktorym ten roztok zavries, aby gulicka ostala chranena. co viem, tiez som mala mierny problem s nasadenim, ale to s tym, ze som tu gulickou s tou svojou castou nenasadila dost silno a hlboko, takze mi nepasoval vrchnak. treba to hlbsie dosadit a vsetko spravne zapadne.
ak si neporozumela - nasla som aj letacik s konkretnymi obrazkami ako na to, takze urcite ho mas aj ty. tam je detailny popis toho, takze sa nemoze stat, ze by sa ti to nepodarilo:)

kristina111

for martinka:
Popis tovaru - Driclor

Niektorí ľudia trpia nekontrolovaným potením dokonca aj pri normálnej teplote. Pocit nervozity, rovnako ako aj vysoká teplota alebo vlhkosť môžu tieto situácie ešte zhoršovať.

Popis:

Prvých 7-10 dní používajte Driclor 1 krát denne, a to večer. Použitie si naplánujte ako poslednú činnosť pred spaním. Behom dňa už Driclor nepoužívajte. Ihneď ako sa potenie zníži na vami požadovanú úroveň /za 7-10 dní), môžete použitie prípravku znížiť na 2-3 krát za týždeň či menej.

Driclor roztok nepoužívajte na podráždenú, porušenú, či čerstvo oholenú kožu.

Ako a kedy Driclor používať?
použitie si naplánujte ako poslednú činnosť pred spaním, keď ste už úplne v pokoji.
pred použitím Dricloru sa presvedčite, či je pokožka na miestach kam ho použijete úplne suchá.
nasledujúci deň ráno umyte a osušte ošetrené miesta. DRICLOR počas dňa znovu nepoužívajte!
Driclor používajte zo začiatku každý večer, pokým pozorujete potenie počas dňa. Za určitú dobu môžete zistiť, že Vám postačuje použiť prípravok dvakrát do týždňa, neskôr jedenkrát v týždni resp. aj menej často.

for miselka:
neviem kde je problem, pretoze ja som si ho kupovala davnejsie a vsetko bez problemov. tam, ako mas pribalovy letacik, mas znazorneny aj postup s konkretnymi obrazkami. chod podla toho, treba to do seba nasunut. ak chces, v priebehu dnesneho dna ho najdem a napisem ti presne ako to treba, pretoze si to uz velmi nepamatam:)

martinkaa931

ludkovia..ja som si vcera objednala z netu ten driclor..je to fakt taka dobra vec?...bo mne uz ide na nervy to ze sa vkuse potim...aj ked som v kluse staale mam mokre podpazusie a najhorsie je ze to vidno aj na obleceni.vazne mi to pomoze zbavit sa toho potenia?..a ako casto to mam pouzivat?...pls poradte

suzen_

das dole vrchnacik, zacnaknes gulicku, otocis flasticku naopak trolinku pokrutis gulicku aby sa namocila a pouzivas...ako dierky???