Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

Mimulus

Bezdomovec v USA sedí na ulici a natiera si na chleba hovno. Stretne ho Obama a vraví mu:
- Preboha, to ako môžeš toto jesť? Veď nie sme krajina, ktorá by bola na tom tak zle. Pozri, tu máš 500 dolárov a choď sa najesť do nejakej dobrej reštaurácie.

Bezdomovec v Rusku sedí na ulici a natiera si tiež na chleba hovno. Stretne ho Putin a vraví mu:
- Preboha, to snáď nie sme na tom tak zle! Pozri, tu máš 100 stravných lístkov, to ti vystačí aj na celý mesiac. Chod a dobre sa najedz!

Bezdomovec na Slovensku sedí na ulici a natiera si rovnako hovno na chleba.
Stretne ho Gašparovič, chvíľu na neho pozerá a vraví:

- Ale no! Nie tak nahrubo! Aj zajtra je deň!

Mimulus

Štyridsaťročná žena dostane srdcový záchvat.
Keď je na operačnom stole, zjaví sa jej Boh.
Pýta sa ho teda, či prežije Boh jej odpovie,
že jasné, že si ešte požije ďalších 40 rokov.
Keď sa preberie a zotaví, rozhodne sa, že ďalších 40 rokov
prežije ako úplná sexica. Dá si spraviť väčšie prsia a pery, narovnať nos a zmenšiť zadok, vyhladiť vrásky...
Keď po poslednej operácii vychádza z nemocnice,
zrazí ju na prechode sanitka a na mieste je mŕtva.
Znova sa jej zjaví Boh a ona naňho vyštekne:
To čo malo znamenať?
Veď si mi sľúbil, že budem žiť ešte 40 rokov!
Boh jej odpovedá:
Ty, zabi ma, ale ja som ťa fakt nespoznal... :)

Mimulus

Malá Katka sa pýta mamičky:
Mami ako sa robia bábätká?
Po chvíľke uvažovania matka odpovie:
No vieš Katka, otecko dá mamičke vzácne semienko, z ktorého jej v brušku narastie bábätko.
Katka:
A to semienko musíš prehltnúť?
Matka:
Nooo...to len keď chcem nové topánky.

whiteamerica

Ukazkova zenska logika...
Vypravela jedna zena...
Jedu domu autobusem. Autobus je preplneny, takze se vzdavam razeni listku a chci
poprosit pani predemnou, aby mi orazila.
Ale jak ji nejlepe oslovim. Budu ji tykat nebo vykat? Na predposledni zastavce n
evystoupila, takze jede az na zastavku posledni. Poradne si ji prohlizim. Ma seb
ou lahev vina, takze jede urcite k nejakemu muzi.
Ta lahev vina neni zrovna z nejlevnejsich, takze to musi byt hezky muz. U nas na
posledni zastavce bydli ale jen dva hezci muzi, muj muz a muj milenec. K memu m
ilenci nemuze jet protoze tam jedu ja.
Takze jede k memu muzi. Muj muz ma dve milenky, Katrin a Andreu.
Katrin je na dovolene. Takze rikam... Andreo, muzes mi prosim orazit listek?
Ahoj, jasne muzu, odkud me znas?

shy

Reklamné frázy a ich vysvetlenia:
NOVÝ - Má odlišnú farbu od predchádzajúceho modelu.
ÚPLNE NOVÝ - Náhradné diely pre nový model sa nezhodujú s dielmi pre predchádzajúci model.
NEDOSTIŽNÝ - Skoro tak dobrý, ako konkurenčné výrobky.
JEDNODUCHOSŤ KONŠTRUKCIE - Výrobca odral až na kosť svoje výrobné náklady.
JEDNODUCHOSŤ OBSLUHY - Nedajú sa robiť žiadne prevádzkové nastavenia.
POKROČILÁ KONŠTRUKCIA - Reklamná agentúra nepochopila funkciu výrobku.
KONEČNE JE TO TU! - Uponáhľaná práca. Aj tak nikto nevedel, že sa niečo podobného pripravuje.
TESTOVANÉ V PRAXI - Výrobca nemá na poriadne testovacie laboratórium.
VYSOKÁ PRESNOSŤ - Jednotka, ktorej súčiastky náhodou presne pasujú na svoje miesta.
IBA PRIAMY PREDAJ - Továreň sa nedávno hrozne pohádala so svojimi distribútormi.
VÝSLEDOK MNOHOROČNÉHO VÝVOJA - Konečne sa to podarilo dať ako-tak dokopy, aby to fungovalo.
REVOLUČNÁ KONCEPCIA - Líši sa trochu od podobných výrobkov konkurenčných firiem.
PRIELOM - Konečne sme našli spôsob ako to predať.
FUTURISTICKÝ DESIGN - Neexistuje žiadny lepší dôvod, prečo to vyzerá tak, ako to vyzerá.
VÝRAZNÝ - Iná farba a tvar ako ostatné výrobky tohoto druhu.
BEZÚDRŽBOVÝ - Výrobok nemožno žiadnym spôsobom opraviť.
PREKONŠTRUOVANÝ - Predchádzajúce chyby sa podarilo odstrániť, aspoň dúfame, že áno.
RUČNÁ PRÁCA - Montážne automaty sú obsluhované dozorcami bez rukavíc.
PRAXOU PREUKÁZANÁ FUNKČNOSŤ - Vydrží do konca záručnej doby.
SPĹŇA VŠETKY ŠTANDARDY - Rozumej výrobcove, nie vaše.
VYSOKÁ SPOĽAHLIVOSŤ - Vyrábame to tak, aby to vydržalo aspoň dopravu k zákazníkovi.
NOVÁ GENERÁCIA - Stará konštrukcia sa neosvedčila, možno táto nová bude pracovať aspoň trochu.
SÚČIASTKY S VOJENSKÝMI ŠPECIFIKÁCIAMI - Podaril sa nám dobrý kšeft na aukcii prebitkov ministerstva obrany.
ZÁKAZNÍCKE SLUŽBY NA CELOM ÚZEMÍ ŠTÁTU - Výrobok môžete vrátiť na ktoromkoľvek letisku.
NEVÍDANÝ VÝKON - Nič z toho čo sme doteraz vyrábali, nepracovalo práve takto.
ZOSTAVENÉ S PRESNÝMI TOLERANCIAMI - Konečne sa nám to podarilo zmontovať.
SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ - Samozrejme výrobcova, potom čo si do vrecka napchá vaše peniaze.
RIADENÉ MIKROPROCESOROM - Niekedy to robí veci, ktoré nevieme vysvetliť.
NAJNOVŠIA LETECKO-KOZMICKÁ TECHNOLÓGIA - Jeden z našich technikov bol kedysi zamestnaný u firmy Boeing než ho vyhodili.

p.d.

Jednemu trebalo furik, tak sa rozhodol, ze pojde za fararom a pozica si ho od neho. Celou cestou si v hlave premietal, ze ako to prebehne, ze ako mu farar povie, ze mu furik nepozicia. Uz ked bol na konci, zaklopal, farar vysiel a ten chlap mu hovori: viete co? Ja sa vam mozem na ten vas furik vykaslat.

p.d.

Prisiel chlap na pohotovost a doktor sa ho pyta, ze co mu je. On mu hovori, ze sa citi ako nocna mora. Dr. mu hovori, ze oni takych pacientov neprijimaju, ze sa zameriavaju na ine pripady. Potom sa ho Dr. opyta, ze preco prisiel prave na pohotovost. A pacient: lebo len tu sa svietilo:)))

p.d.

Raz prisli znami k nam, lebo cosi surne potrebovali. A my, ze co potrebujete? A oni, treba nam poslat email a nefunguje nam tlaciaren:)))