Sex s Hak

WiQi_xxx

Ahojte. no, dobre, je to účinné.. ale jedna vec mi vŕta hlavou... ja beriem Minervu, a je tam 7dňová prestávka... po tej "prestávke", keď začnem nový blister, som chránená normálne od prvého dňa?

3martina3

to zabka : odbornik by mal z tvojho nazoru "radost". A to ze nemas ovulaciu nie je chore, ked si tehotna tiez ju nemas a to je podstatou HAK, navodit takyto stav. A skus si tiez niekedy precitat pribalovy letak k antibiotikam, ku kvapkam do oci, k lieku proti alergii atd. a tiez by si si dvakrat rozmyslela ci to brat alebo nie. Nato aby sa najucinejsie predislo embolii atd. je predsa kompletne gyn. vysetrenie a pravidelne prehliadky.

žabka1

No ak by sme pouzivali kondom, ja by som do seba HAK netrepala. Precitali ste si niekedy komplet CELY pribalovy letak?! Je to nadherna predstava, moct si plne uzit sex, bez prerusovania, kondomov a pod. a aj my to mame takto najradsej, ALE......HAK je svinstvo, nieco co posobi proti prirode, udrzuje telo bez ovulacie, cize v absolutne neprirodzenom stave, nedeke sa v nom to, co sa ma diat. A potom Vam hrozi plucna embolia, tromboza, upchate vajcovody, ktore treba prefukovat (bolííííííí)...Ak ste to nahodou docitali az sem (gratulujem) a predsa ste rozhodnute HAK brat, tak si to uzite bez inych opatrenji, je naozaj velmi velmi velmi vysoko spolahliva.

babeno

tak dik za odpoved,,ale kamaratka tiez nemala este prehliadku a bere hak,,,ja neviem co mam spravit!Ale aj tak sa bojim ze aj ked budem brat hak tak sa moze nieco stat!!!!Je ta prehliadka naozaj taka dolezita???Neviete niekto nieco,alebo privitam nejaku podobnu skusenost....prosiiim

katerina

Babeno---radsej by som pockala a podla mna je nutne mat prehliadku , lebo mozem mat nejaku chorobu alebo nieco, co sa da zistit len prehliadkou.

babeno

prosim poradte mi,chcem uz zacat brat hak,ale nemala som este gynekol.prehliadku,ale krv mi uz brali,nevadi ti ze som nemala este prehliadku???A chcela by som sa este opytat ze ci sa tri-regol bere od 5.dna menstruacie???Velmi pekne dakujem...a prosim odpiste!!