Priatel nema zaujem o dieta

Príspevok v téme: Priatel nema zaujem o dieta
slniecko10

ahojte potrebovala by som radu.Mam 25 rokov a priatel 26 rokov. Ja by som rada mala uz aj dieta. Momentalne nepracujem od marca.. co by bolo aj vyhodne z jednej strany. Nechce otom ani pocut. Peniaze myslim niesu problemom lebo ja som zarabala doteraz velmi dobre dost som si nasetrila a mame aj svoj byt. On robi tiez.. Nechapem to vobec stále len neskor neskor.. Mam aj Brata maleho mam 8 rokov odmala ho vychovavam ja takze viem co je to mat dieta.. Velmi tuzim aj po svojom dietati..

preslniecko

no podobne aj u nas to bolo tak... a ked som zacala brat antiku opat tak bol urazeny a vies preco? no ze som to rozhodla bez neho... oni su zvlastni niekedy :-))

slniecko10

ja by som sa rada otom rozpravala ale on nic nehovori nic len mlci nic ine len mlči ani hlasok.. bola by som radsej keby nieco povedal co i len nieco!!! uz som to skusala vseliako .. teraz som uz davno otom nehovorili.. .. neberiem antikoncepciu od noveho roku.. len minule ma videl zapijat vitamin C vecer tak sa pytal co si to davam myslel ze antikoncepciu.. zaklamala som mu ze antiku a zostal taky zvlastny.. uplne sklamany tomu som nechapala ale potom som mu povedala ze vit.C .. Bola som prekvapena s jeho reakcie ...

bon

no slniecko tak to si teda v riadne zlej situacii, mozno pre niekoho to nie je problem, ale pokusam sa vzit do tvojej situacie, a netusim akoby som to riesila....mas to tazke, pre mna by to bola rana pod pas....mozno ma pre to nejake vazne dovody, ked sa o tom dokonca odmieta aj rozpravat...nemyslim ze je to len tak z vypocitavosti,alebo takeho niecoho....

slniecko10

pre Bon ... mozno vie ze sa trápim .. nikdy sa nehovori o tejto teme.. ked ja zacnem tak je ticho .. nic nepovie.. minuli rok decembri povedal ze tento rok len tie dve slova.. nic ine nikdy k tej téme.. a tento rok nipovedal este nic..mlči ako hrob..

preslniecko

moja som pripravena aj na to ze to nepojde tak lahko predsa nemam uz 20 ale urobim vsetko pre to....tuzba priniest na svet dieta prave s nim je pre mna najdolezitejsie :-))) necakajte takto dlho...ak mozem poradit - je to proti prirode...

slniecko10

o.k ved ja to uz neriesim pred nim vobec..len hadam to bude raz... som rada ze sa budete snazit.. hádam to pojde lahko ..

bon

slniecko prepac ale ja si to celkom neviem predstavit, to ako jeho absolutne netrapi ze ty tym trpis? alebo o tom nevie? ja mu ukradnute ze sa trapis, vsak co, ved len nech pocka...., a pytala si sa ho na to ci ma nejake vazne dovody? mozno aj ma len o tom nevies, alebo nechce aby si o tom vedela...., je este mlady, a mozno sa boji takej zodpovednosti.....

preslniecko

slniecko netrap sa ok? tak este vydrz a skus mu o tom nehovorit zameraj sa na nieco ine co tak si ist zaplavat alebo ist na prechadzku?? hm? Pozri ja mam uz po 30tke a nemam stale dieta a som tu :-) a tuzim po nom stale rovnako ako pred 10timi rokmi no nechcela som ho mat s hocikym...uz som toho praveho nasla a coskoro zacneme na nom pracovat...tak aj tebe veeela stastia a nesmut si na tom este v pohode :-D

slniecko10

neviem co mam urobit som doma nerobim momentalne nebavi ma ani hladat práca.. dostavam celkom slusnu podporu :_))) kedze som predtym super zarabala.. zabespecenie je.. juj tak by som sa tesila az sa mi slzicky tlacia do oci.. ked vidim ze maju deti 18 a uplne pohode to zvladaju..