NAJ depresivne kocky!!!

giv

karco, tak to by sme si to miesto bydliska môhli vymeniť! Ja by som to brala, ale kopce máte ďaleko od mesta. Ja sa vyberiem poobede, a hybaj na hríby. Alebo len tak relaxovať medzi smrekmi!! U nás s ihličnaté hory. Listnáčov máme len ručne-stručne vysadených.

karco_

no prirodu mam rad, takze kopce mozu byt. aj ja byvam v oblasti kde nas obklopuju kopce. no a co sa tyka teploty tak ja by som si vedel predsavit aj chladnejsie pocasie. leto nemam moc rad?

giv

Býva, hoci viac fúka tam, kde je rovina. Nám by mali vrchy trošku spomaľovať vietor. Ale vidíš, je to niekedy horšie. Žije sa tu síce ťažko, ale príroda je nádherná!!!! Ja mám z roviny úzkosti :((( Hory a kopce na mňa pôsobia tak útulne. Na teba ako???
Jedna vec, čo by som vymenila, tak to je teplota! Milujem teplo, a tu je viac zima ako leto :(

giv

Ešte si rada pozriem Vraždy v Midsomeri. Páči sa mi, v akom prostredí sa odvíjajú deje. Ako aj Poarot-neviem, ako sa to píše správne.

karco_

no u nas to zacalo okolo 1 rano. potom tak 1.15 sa to zacala stupnovat. trvalo to asi 15 min a potom sa to zacalo ukludnovat. takze tak asi o tristvrte na 2 bol uz klud. no strechu zatial mame. aj auto ostale cele. no to verim ze tam u vas na severe mohli aj stromy padat. tam to byva vzdy najlepsie.