NAJ depresivne kocky!!!

giv

o, díky, to mi ešte nik tak zhurta nenapísal :))
(okrem mojej sestry, ktora je aj mne veľmi sympatická, ale to nebolo tak zhurta)
bežím, pááááá

giv

ale čo tvoje pocity, seera? Myslíš si, že ak si budete písať aj naďalej, tak sa citovo nezmontujete? buď ty, alebo on?
ok, beriem ťa s rezervou...ale od čoho? dufam, nie od traktora, to by som vás neuniesla :)))

giv

asd, ďakujem za dlhý mail.naozaj by nebolo múdre ho písat tu. hneď ti odpíšem :))) len vyčkaj času, musím ešte bežať odniesť jeden obed...alebo žeby to už bola večera?

seera

giv, prosim, ber ma s rezervou; jaj, boze, len to nie, sucitna dusa, ved ja som mu este aj vynadala a pohrozila mu, ze ho zbijem

giv

a este, ak ma problemy v manzelstve,tak by sa mal sustredit na ich riesenie, a nepisat si s byvalou. to zacina ist celkom opacnym smerom.srdce dokaze byt velmi zradne.

giv

nechaj ho, nech si najskôr porieši vzťah a potom sa uvidí...lebo teraz môžeš byť príčinou jeho stroskotania ty. Zvlášť ak je problém a muž si nájde vtedy ženu ako súcitiacu dušu a žena muža, tak z toho jednoznačne to ohrozuje ich vzťah ešte viac. nikde nie je napísané, že si problémy nemôžu vyriešiť úspešne. preto je lepšie nechať ho na "citovom" pokoji.