NAJ depresivne kocky!!!

giv

karco, zatiaľ áno...uvidíme, či aj oni so mnou budú ;))
ethel, díky za infošku.
seera, už som si to opravila :)
brunca, aj ty nám skoč do rozhovoru!!

seera

prepac, Skinoren; ja kazdopadne neotvaram nic, a na co, nieco aj otvorim, ale to je vynimka, vsak karco, nemusime byt taky zasadovi

ethel

nechcem vám vstupovať do rozhovoru,ale nedalo mi a od zainteresovaného som si zistila,že microsoft neposiela takéto výstrahy,ide len o poplašnú správu a netreba sa báť.

giv

seera, na strednom Slovensku :))) sa čudujem, že u vás nie!
brunca mi hádam píše, keď tu nepíše...alebo spí - čo by bolo najlepšie, aby sa poliečila. V poslednom čase jej píšem iba ja. Možno jej ani moje maily nechodia :((
Pôjdem spať aj ja. Zajtra vstávam do práce :) musím si zvykaať, aj keď začínam o 8hod. radšej by som o 7! Čím skôr začnem, tým skôr skončím a mám zvyšok dňa len pre mňa!

karco_

no giv myslim, ze keby to bola pravda tak by o tom informovali asi aj niekde inde, ale zarucit ti to nemozem. ako zistis ci je to pravda alebo nie? tak ze si to najdes na internete. najlepsie na stranke ktore poskytuje hodnoverne informacie. alebo sa niekoho spytaj. ale ked si si neni ista, tak samozrejme jedina prevencia je neotvarat. a este jedna vec, ked ta ten mail varuje, ze ten vyrus co ti prisel v prilohe ma nejake extra nicive ucinky tak ide pravdepodobne o tzv. hoax.