NAJ depresivne kocky!!!

steffi

asd ved nemozes ist do ineho mesta aky problem neboj sa nicoho ja som tiez odisla z domu za pracvou do ineho mesta a pozri zaciatky boli tazke a uchytila som sa no tu to nebudme dopodrobna rozvadzat, len tolko ti napisem nesmeis sa bat a treba si verit a ko pise brunuska bude dobre len musis bojovat ty sama a chciet a budu aj botasky aj bunda aj ione:)))

asd

neviem ci mi ju predlzi ....je to take otazne teraz ... ani on este nevie.... vyskytla sa mu totiz ina robota a zalezi od toho ci bude tu, ci tam....ak tu, tak job mam, ak tam...mozem hladat :))
no takze mozem zabudnut na botasky co som si velmo chcela kupit hej? :(((

brunusa

:-)))seera dakujem!aj ked neviem ci mi uveri ze ja sa polepsim! :-)))
no ja neviem co tam vsetko mam v maily-ale ak ste mi to tam zaplnili tak uvidite :-)) ale nie precitam,odpisem,klud dievcata :-)
no asd-chvalim chvalim ale mohlo by to byt aj lepsie-neboj mi ti to so steffi nabijeme do hlavky- normal prides a povies-pocuj naval str.listy- a najlepsie by bolo moja za vsetky tie dni co si tam hladovala!!!neboj sa nicoho- nech sa boji on!!

steffi

asd ty kokso to ti moja asi stiahne naraz podl amna aspon tak by to malo byt ty mas len na zastup alebo ako zmluvu a nepredlzi ti zmluvu ? pane boze ved nechas pomaly celu vyplatu za listky to nieje ziadna vyhra potom aco budes zit na strasvenkach? nepoznas nikoho v obchode krto by ti to fukol za peniazky? no ty mas s tym riadnu sarapatu potom ten starky je potom aj vy..