nwm ako mu to povedat

Nieline

nie cosi:),,najprv sme si len tak pisali, som mu napisala priblizne ze kto som ,ale nevedel celkom presne..potom sme sa len tak "spoznavali"spytal sa ma co rada robim, aka som atd...a stretli sme sa tusim po tyzdni

Nieline

:D ozaj ale spomenula som si na jednu vec..ked som mala 16 asi 2 roky sa mi pacil jeden chlapec, ale vzdy sme sa dako minali a tak bla bla..a hanbila som sa tak som mu poslala smsku a bolo v nej: tak z teba mam napecene uz nejaky ten cas:-b...ako uznavam ze hlupe ked sa na to spätne pozrem..ale potom sme spolu zacali chodit a boli sme spolu dva roky..a neskor mi povedal, ze mi na to odpisal len koli tomu, ze mal chut vyskusat nieco nove(myslel tym zoznamenie)..takze neboj mozno sa chyti

Nieline

:D to ja neviem, ja som moc na smsky neni, ked uz tak priamy kontakt..ale na tvojom mieste, ked chodi stale s kamosmi by ta smska mozno bodla viac..nic nasilu vtipne...ani nic typu: ahoj ako sa mas, lebo to je nuda..skus daco vymysliet sama alebo sa poradit s kamoskou..alebo nadviazat na daku situaciu, ked si ho videla(neviem co je zac, ale mam na mysli, ze keby hral futbal tak nieco o tom..chapes)

Nieline

no, ja by som napisala, ale nie taku vtieravu..nic v tom zmysle ze nanho vybalis ako sa ti paci a tak..daco nenutene, ale pritom napadite ,nieco aby mal potrebu ti odpisat:)

Nieline

:D aha tu nizsie citam ze mas..tak ho skus kontaktovat tak ak sa hanbis,,alebo na dakom chate nechodi niekam?alebo ickv..nemusis mu napr povedat hned ze ho chces, ale skus len tak pokecat a tak