vyskusal niekto SUNDEPIL?

relaxx1

* wikush- budem informovat o dlzke casu vyrastania chlpkov ;-)
kedze je ale Sundepil "chlpkovy peeling", je mozne, ze vrchna vrstva pokozky sa bued jemne smirglovat - to znamena, ze na plochach jemne depilovanych sundepilom MOZE BYT vidno malicke farebne zmeny.
najlepsie to je, ak to vyskusas osobne, lebo kazda z nas mame inu pokozku a popripade ak by bol farebny rozdiel taky, ze by ti vadil, mohla by si dodatocne obcas pouzit samoopalovacie mliecko s jemnym tonovanim.
--
pre dlhsie trvanie prirodzeného opalenia
sa odporuca: 1. dostatok vlhkosti - dostatočný prísun tekutín, doprajte vašej pokožke hydratačné a výživné krémy.
2. peeling - nebráňte sa mu aj keď na prvý pohľad obrusuje váš bronz. Keď sa vrchná vrstvička pokožky príliš presuší a začne sa odlupovať, je lepšie odstrániť ju, opálenie bude rovnomernejšie. Potom treba pleť ošetriť telovým olejom, alebo krémom s obsahom vitamínov a hydratačných látok.
3. samoopaľovacie prípravky - viaceré firmy ponúkajú „after sun“, čiže poopaľovaciu kozmetiku s doplňujúcim farebným efektom, ktorý udržiava a prehlbuje prirodzený bronzový odtieň pleti. Na obaloch hľadajte výraz „after sun bronzer, alebo selbstrauwende prípadne autobronzante“. Napriek tomu, že prípravok po opaľovaní, ktorý ste začali používať na dovolenke má trvácnosť ešte ďalší rok, neodkladajte ho do ďalšej sezóny. Spotrebujte ho ako telové mlieko s bronz predlžujúcim efektom. A nakoniec, presne ako na začiatku letnej sezóny, prídu na rad klasické samoopaľovacie prípravky. Stačí ich použiť raz za týždeň.
4. mrkva - vďaka vysokému obsahu karoténu sa oddávna používa na osvieženie pleti a udržanie zlatistého bronzu. Primiešajte lyžičku mrkvovej šťavy s troškou dužiny do jednej dávky bežne používaného krému a ošetrite si touto zmesou rovnomerne tvár aj dekolt.

wikush

relaxx1, potom este napis, za aky cas ti chlpky zacali rast po pouziti sundepilu a tiez ci si ho pouzila na opalenu pokozku, ked hej, tak ci vidno rozdiel rozdiel vo farbe

relaxx1

*SADE8- nie.
ale: keby si sa neholila, chlpky by ti nenarastli do dlzky jedneho metra, maximalne do cca 3-5 cm. (vieme to, kedze nase mamy si kedysi nohy neholili). to znamena, ze chlpok BUDE potom vyrastat, ale s tym, ze v korienku bude sprava, ze rast sa ma len do urcitej dlzky- to znamena ze chlpky budu rast pomalsie, budu zaoblene (nie ostre, ako ked pouzijes ziletku), ju jemnejsie a pokozka je tiez jemnejsia, pretoze zaroven depilaciou robis aj jemny peeling cim sa odstranuju odumrete kozne bunky.

relaxx1

ahojte kocky.
*DALIKA- dnes mi to prislo z velkoskladu a prvy krat som to vyskusala, uz davnejsie som chcela, ale nemala som cas si to objednat. je to super, fakt. hned som si oholila jednu nohu aby som videla ako to funguje a ako dlho mi to vydrzi. druhu si oholim az ked zistim, ci sa mi to oplati. je to narocnejsie na cas, lebo musite kruzivymi pohybmi chodit po nohe- vlastne jemnym "smirglovanim" chlpky odstranite.
* MINI mozes to pouzivat na nohy, ruky, pod nos na fuziky, na bokombrady, na brusko, na nohy, na podpazusie, na oblast bikin, muzi na hrud, chrbat alebo zadok, zeny na bradu a krk - kde len chces. neodporuca sa na sliznice, na porusenu pokozku, na pokozku, ktora je citliva na mechanicke faktory, pokozka diabetika alebo ak ma niekto kozne problemy - nemal by to pouzivat. rovnako sa to nema pouzivat na vlku, mokru pokozku, pokozku na ktorej su nejake kozmeticke pripravky.
* GG sundepil je novy sposob odstranovania chlpkov, kdekolvek na tele.
* LINDUSKA, ENALISA, JANUL-A mozes si to objednat aj u mna. sada obsahuje: 1x Velky sundepil (na velke plochy - nohy, ruky, chrbat, ... ), 1x Maly sundepil (fuziky, male plochy, ...), 4x Náhradná plocha na velký a 4x na Malý sundepil (8 ks náhradná plocha), jedno cestovné púzdro.
Cena s Dph, poštovným a balným: 11,99 €.
PS: neodporúčam vám kúpu cez trhy, pretože si nemáte kedy overiť kvalitu tých plôšok na depiláciu. Pochybujem, že by "trpezlivi" predavaci cakali, kym si budete depilovat celu nohu, aby ste zistili, ze to naozaj funguje na vacsie plochy.
* SADE8- balenie vydrzi tak dlho, ako budes chciet (ako ziletky, vosk, pena na holenie - nie je to do nekonecna). zalezi to na tom ako casto sa budes depilovat a ako dlho. Je mozne si priebezne podla potreby objednavat aj nahradne plochy na holenie (ak uz zistis, ze kruzivymi pohybmi chlpky nejdu ostranit). treba byt ale pri holeni trpezlivy, nie je to holenie za par minut. jedna noha vam zaberie aj 15-20 minut, tym pomalsim aj polhodinu, pretoze musite "smirglovat chlpky". Vysledok je ale super, aj aj som sa dnes tesila a divila.
---
informujte sa o dlzke hladkosti pokozky. a ak mate o tento super zazrak zaujem, napiste mi. uz poznam jeho ucinky z vlastnej skusenosti.