Velmi vazny problem- pomozte !!!!!!!!!!!!!!!

moncici

Zuzik strasne si ma potesila konecne niekto kto to zazil, Tak uz budem ovela kludnejsia ked viem ze sa to vrati do normalu.Dakujem ti velmi pekne :-)

zuzik

Mne sa to uz stalo a nerob si z toho problem ja som sa tak isto trapila a priatel tak isto proste daj to mu cas je to v jeho hlave tak sa na to sustredi aby ho mal tvrdi, ze mu zmakne hlavne sa mu nesmej a nehovor mu, ze co sa deje, vynechaj na urcity cas sposob ze ho urobis rukou, proste na to nemysli a daj tomu priestor, ked nebudete na to mzsliet vsetko sa vrati do normalu. Ver mi problem je v tom, ze na to obidvaja myslite a chcete to riesit

moncici

Prepac Gomez len mne tie tvoje prispevky pripadali tak ze akoze si myslis ze som nesikovna ked nam to nejde pokial si to myslel inak tak ok...

moncici

Fajn dakujem za rady ja som sa len chcela uistit ci neni imponent ale asi neni ked sa mu postavi hm?Impotent by nemal erekciu vobec, neni tak?

brunca

moncici nerozculuj sa,vsetci ti len chceme naznacit,ze ho to mozno tak vzrusovalo doteraz,ale asi je cas na zmenu,neviem si predstavit robit to partnerovi stale tak isto, rovnako.ved to je nuda. vazne skuste cosi ine.mozno po case ho to bude opat takto vzrusovat.

gomez

Už ani neočakávam že pochopíš čo som ti napísal keď dokážeš toto napísať.
V jednej vete napíšeš že ho to vzrušuje ale mu nestojí.
Aby si si nemyslela že si z teba robím srandu, tak to napíšem tak, ako mi zobák narástol: ...asi ho to nevzrušuje keď mu nestojí! NEMYSLÍŠ?

moncici

Gomez tebe sa to rukou mozno vzrusujuce nezda ale mojmu priatelovi to vzdy tak vyhovovalo a ma to rad a prave tu je problem ze nechapeme co sa odrazu stalo ze jeho to vzrusuje ale aj tak sa stane to com som popisala vyssie.

brunca

pre dunka-nikto sa tu nikomu neposmieva len to mozno napisu humornou formou inak rozalia napisala presne to co ty.

dunka

Tiez po niektorych prispevkoch mam pocit,ako keby sa niektri pisatelia len vysmievali, resp. vyrovnavali si tu svoje komplexy vysmievanim sa inym.
Moncici, ja som si do nedavna tiez myslela, ze ak muz neudrzi erekciu, je problem v zene, resp. vo vztahu. Ale nie je to tak. Ak partner nema zdravotne problemy - srdcovo-cievne ochorenie, nervové, cukrovku, zvyseny cholesterol, alkoholizmus, aj fajcenie ma na to vplyv, dôlezita je vnútorna rovnovaha, pohoda, oddych, prostredie kde sa maznate,stres.
Podotykam, ze ak muz neudrzi erekciu, neznamena to ze je impotent.
Ja by som ti poradila, aby si okrem ruky pouzila aj usta, uzdica na spodnej casti zaluda je velmi citliva a jazykom ju velmi dokazes stimulovat aj vajka inak reagujú na jazyk ako na ruku.

gomez

Prepáč moncici ak sa ťa to dotklo ale ja si vážne myslím, že nie je na tom nič vzrušujúceho rukami ho dokončiť. Mne osobne to pripadá dosť neosobné a tiež by som mal problém udržať si ho stoporeného ako pioniera na prvého mája.