Kramy a sex

Monika1984

Sexovat v 15-tich je podla mna priskoro ale tak v dnešnej dobe uz to tak je s tym nic nenarobíme, moja generácia začínala priemerne 17-18 rokoch aspon teda moje bývalé spolužiačky...
Autorka/ nezabudni kondom urcite!
A to ze nemáš v 15 menštruáciu... Každá sa vyvíja inak nestresovala by som z toho taktiež si pamätám niektoré spolužiačky dostali v 10 rokoch az 13 ale bolo aj zopár 15-16 ročných

...

vobec nesuhlasim s tvrdenim,ze uz by mala 2-3roky menstruovat, ved to je cista hlupost!!kazda je ina, moja spoluziacka zacala az v 16tke! ja tiez tak okolo tej 15tky.. takze problem tu vobec nevidim..
veru, je zbytocne moralizovat, ze nech s tym este pocka.vsak ked chce, nech zacne a uvidi, ci bude lutovat, ci si to bude uzivat.. aj ked ako pisala,ze si chce uzivat pritomnost, naozaj, su aj ine veci ako sex,ale naco jej to vyhovarat, ked ona ma asi svoju hlavu,svoje myslienky..
tak len tolko
igorGSM- super prispevok:o)

poradte

pocuj moja kamoska ma presne takýto isty problem a jej frajej od nej strasne chce sex teda wlastne aj ona .:D len sa strasne boji ze sa jej nieco stane...a nema odwahu powedat mame ze ich este nedostala ...jedenoducho ma strasch ist ku gynekologovi ...vraví ze: a co s tím ten jako urobi??...juj newem ako jej to mam wiswetlit...nom ale už som s temou niekde mimo ...no jednoducho chce sex ale boji sa pretoze este nedostala krami .....urcite sa jej nic nestane??

mircoMY33

vies ze ma 15 a nemala krami moze znamenat ze nema vajicka alebo poruseni vajcovod a podobne diagnozi treba zobrat odvahu a ist ku gynekologovi a ten povie verdikt mozno zisti ze nebude moct mat deti a potom moze sexovat bez skodlivich antikoncepci?

lienka27

Suhlasim s tym co tu pisete mala by so sexom pockat nema co stratit a nie je este ani riadne vyvinuta na nieco take Skusi raz a potom to bude chciet stale az sa z nej stane nieco o com ani nebude tusit Takze radsej nech pocka

IgorGSM

Ooooch čo ste chýbali na biológii??? Alebo ste ju ešte nemali?

1.Sex a menštruácia vôbec nesúvisia

2.Panenskú blanu dievča vôbec nemusí mať a veľa mladých žien ju ani nemá či už ju nemajú od narodenia alebo sa im pretrhne pri športe alebo pri masturbovaní.

3.Samozrejme lekárske tajomstvo platí aj tu.

4.Kondóm je samozrejmosť a nie hanba alebo zbytočnosť.

5.Je hlúposť hovoriť "neplavcovi" aby nechodil k jazeru ale radšej ho naučme plávať.

6.Už ma viac nenapadá ale kľudne napíš na mail keď je ešte nejaká otázka.

alz-bee

Uz len tym, ze nema v 15tich kramy jej telo naznacuje, ze este vobec nie je vyvinuta a pripravena na sex...nech si kupi mega vibrator a moze si to uzivat az-az bez toho, aby jej hrozilo tehotenstvo alebo dake choroby. Ale sak jej vec...mne v 15ke tiez celkom drbalo...