prestala som s antikoncepciou, 2 mesiace bez menzesu??

katak234

Ahoj,chcela by som sa opytat. Brala som antikoncepcia dost dlho asi tak 6 rokov Sanya. Prestala som ju brat v oktobri. Prve styri mesiace bolo vsetko v poriadku a menstruacia bola stale pravidelna cca jeden den hore dole. Teraz je marec a uz mi meska 8 dni. Tehotna nie som. Neviem, co mam robit? Dakujem

mrkvicka3212

urcity cas trva kym sa tvoj organizmus dostane do noveho rytmu.nejde to zo dna na den.to meskanie je zatial normalne.pockaj kym to dostanes

sona326435

ahojte chcem sa opitat niekoho prestala som brat HAK teraz by som mala mat menzes ale nic je to normalne tehotna urcite niesom mate niekto taky problem alebo mali a ako ho riesit dik.

Susy

Rok a pol som brala antikoncepciu CHLOE , už prešiel mesiac od vysadenia a práve mi mešká už týžden .. uvidiííme ako to bude ďalej pokračovať ..

ellyy

ak ste si precitali nejaky clanky na nete tak menstruaciu po HAK nemusite dostat aj pol roka...a nehovoriac ak planujete bambino...HAK je velky zasah do organizmu a ked chcete planovat rodinu tak pocitajte rok a pol kym budete moc otehotniet...niekde som sa docitala ze ked beriete HAK tak to vlastne nie je normalna menstruacia pretoze nedochadza k ovulacii ale k niecomu ako potrat...a preto je potom problem po vysadeni ze vela zien ked vysadi dlho im to meska...

ja som nikdy HAK nechcela brat lebo je to zasah do organizmu ale uz mi nic nepomahalo a neuvolnovali sa mi vajicka a na posledy mi kramy meskali dva mesiace aj nieco...ked mi robila ultrazvuk tak 3 velke vajicka a pozerala ze to co je??? ze mam mat len jedno velke a zvysok male....

mirka 23

ductus, ale donekonečna ju brať nemôžeš. 2 roky nie su vela, telo sa spameta. Ale neskôr možeš mať problem a kila budu to najmenej.

ductus

Ahojte ja som vysadila antikoncepciu pred 2 mesiacmi pleť ujde, vlasy sa stale mastia a čo je najhoršie pribrala som už 6 kil , takže asi znovu prejdem na Hak

malickasom

ja som od vysadenia dostala po 56 dnoch a ani potom to nebolo lepsie...lekarka mi povedala ze niekedy treba rok kym sa to upravi...

petaX

Ahojte. Ja mam tiez podobny problem. Po 4 rokoch som vysadila antikoncepciu, menzes nikde, i ked mam v podbrusku obcas pocity..ze uz uz to pride....navyse mam stale strach ze som tehotna, kazdy meiac tehotenske testy...menzes nie a nie sa dostavit...

Mimi323

maličkasom, bola som ovyražkovaná, pribrala som, išla som s vyražkami ku kožnej, keď som jej povedala, že som vysadila HAK, ona no a sme doma...takže to bolo z toho Ale teraz som v pohode, pomohol mi zineryt čo mi dala + skinoren krém.