Zamilovanost

brunca

to je zaujimave...ale vsak muzi by to mali vnimat tie nase naznaky. lebo uz potom fakt neviem ako dat inak muzovi najavo svoj zaujem. tento svet sa vazne ubera divnym smerom. mozno to len nechces vydiet.

slusny_muz

pre 8: ten film som videl. Ale Vas sklamem, mozno trochu rozumiem Vam zenam, ale zas som uplne slepy na tie vase triky, ked chcete zaujat muza. ja jednoducho niekedy nevidim, ze zeny maju zaujem. to sa vzdy dozviem az potom, ze robili vsetko ale ja som nereagoval...:-))

brunca

ano je to individualne u kazdeho. ja potrebujem milovat aby doslo na sex,pretoze take vztahy zalozene len na sexe ma uz davno nebavia. takze ti bohuzial neviem odpovedat na otazku kedy sa dostavi pocit zamilovanosti.
ano slusny muz nas vie velmi dobre pochopit-zeny

slusny_muz

pre brunca: nie si naivna, jedoducho pre Teba je to dolezite aby si najprv mala pocit zamilovanosti. Je to normalne...kazdy sme iny...

brunca

ok 8 sorry ja mam 26 a stale to u mna takto funguje,asi som velmi naivna.
ano slusny muz nas vsetky dokaze velmi pochopit-myslim zeny.

8

ked som mala 15 tak som sa dokazala sialene zamilovat aj kazdy druhy den.Teraz to u mna funguje skor tak,ze pritazlivost,rande,sex...ale ta zamilovanost sa dostavi az trosku neskor.Ked toho cloveka viac spoznam a zacnem na nom zboznovat urcite veci.Slusny_muz ma pochopil .Ako vzdy :)

brunca

Ahoj slusny muz- jasne chapem ta len u mna je to inak.mozno ten sex bez toho osialu uz nedokazem.som asi nejaka divna :-) len mi to pripada postavene trosku na hlavu v tomto poradi ako uviedla 8. bez urazky,kazdy sme iny.