Neskutocne ziarliva

Príspevok v téme: Neskutocne ziarliva
Elissa

Ahojte, mam pocit, ze zacinam byt neskutocne ziarliva:( A stve ma to, lebo na jednej strane viem, ze ma moj priatel velmi lubi...ale na druhej strane sa bojim, ze podlahne nejakej babe. Je to velmi pekny muz a ja vidim, ze sa zenam paci. Myslim si, ze asi mam nizke sebavedomie ked tak ziarlim. Pritom som pekna baba. Aj vcera som priatelovi urobila taku ziarlivostnu scenu doma a teraz ma to mrzi. Snazim sa s tym nieco robit, ale viem ze to nepojde zo dna na den. Mate aj vy take skusenosti? Ste ziarlivy? Prosim poradte mi ako sa mam toho zbavit, lebo bojim sa, ze ty ziarlenim nieco medzi mnou a priatelom pokazim :(

kakao

Ja som ziarliva tiez :) ale dokazem to potlacit. Ked ma to uz naozaj stve donutim partnera aby ziarlil on a mam po probleme :DDD my si to tak medzi sebou vymiename, ale nikto z nas si neprizna ze ziarli. Myslim ze nam to takto vyhovuje, mne osobne to dava pocit ze po sebe stale tuzime. papa

3nttt

boze jak ja neznasam ziarlivost:(bohuzial patrim taktiez k tym ziarlivym:Du mna sa to nastastie trosku ukludnilo ale myslim ze nikdy uplne nezmizne.ale poradit ti neviem.u mna to asi robi ze sme stale spolu.okrem prace:)

psychologicke

Ak si dospela do takehoto stadia, tak sa to bude len zhorsovat...myslim tu tvoju ziarlivost.Viem o com hovorim, pretoze som na tom uplne rovnako. A to som sa snazila svojpomocne odstranit vsakovakymi sposobmi. Internet, rozne knihy a podobne mi sice pomohli objasnit pricinu, kvoli comu som pravdepodobne ziarliva.Ale nepomohli ziarlivost vyliecit. Uvedomila som si, ze musim navstivit psychologa, ktory je asi poslednou moznostou. Tak som sa uz objednala.Uvidim, dufam ze sa to zlepsi. Aj tebe prajem vela stastia. A nerob sceny. Radsej to v sebe potlac, skus sa odreagovat niecim inym, pokial citis ziarlivost /neopravnenu/. Kazdy vaznejsi ziarlivostny zachvat nici postupne vztah. Ak ho chces udrzat, tak sa o tom porozpravaj s priatelom uprimne a povedz, ze ti na vztahu zalezi a chces svoj stav riesit. Navsteva psychologicky urcite pomoze.

zjuzjika

treaba zacat partnerovi viacej verit...to je cele...a nenahovarat si fantasmagorie, ze ta podvedie alebo podvadza...