Aky darcek by ta potesil na Vianoce?

godog

...chcem snehove vlocky ktore budu v ziare lampy jak to co mam najradsej...slzu pod vianocnym stromcekom ktora padne od stastia pre toho koho mam najradsej....robit do konca zivota to co mam najradsej a robit to s tym koho mam naj....a este novy mobil a rifle:))))

mia

Viem,ze si to nemyslel zle,ani som to tak nebrala.Zial,viem,ze to tak musi byt.Ale verim,ze toto zelanie,aby zmyzlo nasilie je v kazdom z nas.Cez vianocne sviatky si to nejak najviac uvedomujeme,su to sviatky pokoja a mieru.Vsetkym vam prajem krasne vianoce,aby sa vam splnili sny a zelania a aby ste si nasli pod stromcekom to,co si tu pisete!!!

janosik

mna by potesili lyze alebo bezky, nova zimna bunda, fotak, a este by som mohol vymenovat plno veci.
a svetovy mier je nezmysel, to je proti ludskej prirodzenosti.

slusny_muz

Ok, ved to nebolo myslene zle. Len bohuzial, ked sa na to pozeras s nadhladom, nemoze byt vsade dobre na svete. Je to drsne, ale taky je zivot...

mia

Nie nepozerala som,vies mna take somariny nejak nezaujimaju.Som uz starsia a dost citliva.To co som napisala,myslim uprimne,nepotrebujem sa predvadzat pred niekym.Ani si nevies predstavit,kolkokrat placem,ked pozeram v telke na trpiacich ludi a hlavne deti.To je vsetko.Pekny den!

mia

Mna by potesilo,keby bol mier a nikto by netrpel za chyby inych.Keby vsetky deticky mali rozziarene ocka od radosti,keby si vybalovali darceky od jeziska.To by mi stacilo a samozrejme pokoj a laska v rodine.

ciro

no aj tak sa da, obdarovat sam seba aspon potom nie je problem co s tym ak sa nam to nahodou nepaci,pre blizkych je to velka radost ak ju maju aj oni urcite by potesila dobra kniha alebo parfem