znizenie PH-ako

janulka851

SPRÁVNE PH MA BYT 5 AK JE NAD 5.5 TAK JE TO UŽ PREKYSELENIE..SU TAKE TABLETY BERU SA AJ TRI-4 ZA DEN AJ DLHODOBO A SLEDUJE SA POMOCOU PAPIERIKOV PH..NIEKEDY AJ KOLAČ SPOSOBI PREKYSELENIE VELKE,OBEZITA, CHOROBA A INÉ

moncic

a mne viete odpovedat, ze ake ma byt spravne PH v moči?
ja mam tie mocove papieriky HeptaPHAN, kde je samozrejme aj PH a tam je farebna skala od 5-co je syto oranzove okienko a je v tej zone-ako je norma. No ja mavam PH skor to zelene okienko , co je 7, niekedy dokonca zelenomodraste-co je az 8 no a obcas aj svetlooranzove co je hodnota 6.
tak teraz neviem, ktore okienko je fyziologicke? vzdy som si myslela ze norma na moc.testeroch je ta pod cislom 5.
vie mi na to niekto odpovedat?

phphph

Dakujem Vam vsetkym za odpovede, uz pracujem na uprave svojho Ph :D Zatial pijem tu liecivu vodicku s HCO3 a upravila som viac stravu, tak uvidime...ale chystam sa skombinovať viacero Vasich rad...

femka

ja by som odporucila 2-krat tyždenne vypiť napoj pripraveny z UMEOCTU-dostať v bioobchodoch...super pomaha aj pri palení zahy

radca

asidka,

davat si trocha sody bikrabony do vody je hlupost-pokazis si tym travenie,

Na bakterie a virusy, alebo kvasinky je vhodne kysle prostredie.

Velmi zasadite aj kysle prostredie je zle.

- mira

Telesné tekutiny nemáš nikdy tak kyslé ako čistý ocot.
Žiadny živý organizmus neznesie silný výluh octu.
To je "liečenie" opačným extrémom. Na nohy síce možno pomôže, ale nie je to liečenie celého tela, len daného miesta a len na nejakú dobu.

Ak si dáme do poriadku pH telesných tekutín, vyliečime celé telo a často nás prekvapí, že odídu problémy, ktoré sme ani nečakali, napr. zlý spánok atď.