Nechce sex

Príspevok v téme: Nechce sex
katrin22

Dobry den :) mam taky problem....s partnerom sme spolu asi rok a v poslednej dobe sa mi zda ze vobec nema chut na sex, sice chodi do prace a je unaveny chapem to, teraz sme zacali spolu byvat. Lubime sa velmi a chceme sa vziat, ale neviem sa zbavit pocitu ze uz ho nevzrusujem. ked sa milujeme napriklad raz za tyzden a aj to ma problem sa urobit co mi pride nanajvys cudne. Ina zena v tom urcite nie je.Ked sa s nim chcem o tom rozpravat tak sa tomu vyhyba a vravi ze dramatizujem. Mozno ano ale pomaly zacinam mat komplexy co som nikdy predtym nemavala.Dakujem za kazdy nazor.

bubyna

ahoj....moj priatel zo zaciatku tiez nechcel sex.. neviem preco,,,,, a trvalo to teda riadne dlho.. sme spolu dva a pol roka,no myslim ze to bolo v niecom co mi dodnes ani nepovedal..viem ze som ho vzrusovala, a ze ma miloval a miluje,ale aj tak to bolo tak. zlepsilo sa to.. a dnes je to dokonale.. ale trvalo to teda peknych par mesiacov. ak ho lubis, musis vydrzat.netlac nanho.myslim ze ma problem o ktorom sa nechce s nikym porozpravat.a rozhodne ho netlac k sexuologovi. tam aj tak nepojde, ja som to tiez skusala... to je fakt to najhorsie.to prejde casom.... ja eviem.. kup si vybrator.. a kludne nech aj o tom vie.. aspon zacne nad sebou rozmyslat... my s priatelom sme teraz v takom stadiu, ze je to presny opak ako pred tymi dvoma rokmi :))) dokonca sa aj niekedy sam urobi, lebo chce sex tak casto ze ja ani uz nevladzem.... takze sa dockas.. neboj :))

katrin22

Dakujem vam vsetkym za prispevky :) Ja viem ze nejak ho musim donutit sa rozpravat len neviem ako...nechcem mu stale len hucat do hlavy...no a MOJE presne to iste mam aj ja ked sa chcem o niecom rozpravat tak povie ze predsa viem ze ma miluje a ze chce byt so mnou cely zivot tak ze co stale chcem..ja tym chlapom nerozumiem uz fakt...a mirko..ked ja druheho nechceeeeeeeem :(((( fnuk

mircoMY33

to mas pravdu to neny normalne ja mam 36 rok. a sexovat by som mohol minimalne 3 x tyzdenneMusis si naist druheho lebo casom to bude s tvojim priatelom horsie

moje

no tak to mas teda riadne tazke.. ja mam nieco taketo podobne s mojim.. nechce sa skoro o nicom porozptavat.. ked sa ho spytam co odo mna ocakava,tak este zacne po mne hukat,ze dobre viem ako ma miluje a podobne.. stale minieco vycita... mas to naozaj tazke.. neviem co by som na tvojom mieste robila.. tak mu skus povedat,ze ak sa s tebou nebude rozpravat otvorene,tak ho opustis.. skus na neho nejake vyhrazky.. mozno sa konecne spamata... ale ja by som mala pochybnosti,ze je v tom aj nejaka ina zenska.. sak to nie je mozne,aby chlap netuzil po sexe.. ved to potrebuje kazdy,tak neviem preco sa tak sprava.. je to fakt divne.. a velmi..

zjuzika

len ked bude ticho, tak vam to nepomoze a duplom nie vasmu vztahu... sam by si mal uvedmit, ze vo vztahu je jpotrebna komunikacia ...o svetkom sa rozpravat...ak ti on sam nepovie, tak ja tiez nie, je do neho nevidim a ani ho nmepoznam, bohuzial... ale ste spolu iba rok, tak nech sa zobudi..... to po 5 rooch sa kam dostanete, ked teraz sa s tebou o takych veciach nechce rozpravat? sa budedte len obchadzat? a este aj ked ce´hcete babo....

katrin22

ok skusim to asi mi nic ine neostava :) a nemas aspon predstavu cim by to mohlo byt? mozno ma nejake komplexy alebo depky alebo ja neviem...no kym mi to sam nepovie asi sa zbytocne budem trapit...len neviem ako mu mam vysvetlit ze ked so mnou nebude komunikovat tak tym ublizuje hlavne nasmu vztahu....on radsej nepovie nic len aby bolo dobre :((

zjuzika

tak ho skus chvilu nechat tak, mozno potom zacne so sexom sam...moj robi teraz v poslednom case 7dniv tyzdni, takze je brutal unaeny a sex musi mat...neodpusti si ho a iba raz mi povedal, nehc ho necham na pokoji, a to bolo vtedy, ked som ho strasne vytocila..a to sme spolu 4,5roka, tak neviem...skus sexualne abstinovat a uvidis....mozno sam zacne

katrin22

mas pravdu zjuzika...viem ze bez rozhovoru nic nezistim, len som chcela vediet nazor aj inych ludi nato, ze v com to moze byt, ked pride domov z prace tak ma mojka vravi ze ma miluje a ideme si napriklad lahnut a ja ho zacnem hladkat a on ze nech prestanem ze je unaveny :((( ako naozaj sa ho snazim maximalne pochopit ved maka...ale aj napriklad cez vikend ved cez vikend nerobi...ja neviem mozno fakt prehanam, ale ked ja mam potom z toho take depky ze uz ani nemam na nic chut, bojim sa dalsieho odmietnutia a neviem na nic ine mysliet len nato ze preco...a k tomu este chceme babo..tak neviem iba ked do mna vstupi duch svaty :(((

zjuzika

bohuzial ak sa neporozpravate, tak k ziadnemu zaveru neprides... ja neivem, ale ved ho neak donut, aby sa s tebou o tom bavil... spysaj sa ho ci ho vzrusujes, a ze preco je taky, preco nechc sex , a tak..mozno je to len tym, ze ma vela prace.... napr ajmoj pritel ma strasen vela prace, nevie kde mu hlava stoji,ale zase so sexom problemy nemame...tak neviem..a o vsetkom sa rozpravame ...

katrin22

Ved som to skusala uz asi sto krat ale rozpravat sa o tom s nim neda...vzdy to skonci pri tom istom...ze ma miluje a vzrusujem ho a ze kam na tie hluposti chodim...ale prepanajana nie je mozne aby sme spolu tyzden nemali sex a ked konecne potom nieco je tak on sa nevie ani urobit :(((( ja som uz z toho zufala...ani by neslo o ten sex ako samotny ale jednoducho mozem sa aj na hlave tocit a on nic....asi ho fakt nevzrusujem..a na zaciatku to bolo uplne ine sme spolu neboli dva dni a len sme sa na seba vrhli