Prosím vráťťe pôvodnú grafikúúú :-(

Príspevok v téme: Prosím vráťťe pôvodnú grafikúúú :-(
brieta

Prosim prosim,ja sem casto chodievam,sice moc neprispievam,ale o to viac rad si odtialto odnasam.Mam silne dioptrie,na monitor takmer nevidim a teraz ked ste to takto na bielo dali...prepacte ale nic nedokazem precitat.Prispevky sa mi zlievaju do jedneho,musim si zakryvat vykresom na ploche ak chcem nieco citat.To povodne zelene pozadie s oddelenymi prispevkami do koloniek bolo super.Niekedy netreba nic menit na veciach ktore su dobre.Myslite trosku aj na nas co mame problemy s ocami prosim.Nechcela som nikoho kritizovat ani sa dotknut,vidim ze stranku neustale vylepsujete.Len ak by sa dalo toto vratit...

Adulka

Aha ,,, teraz pozerám že téma má bledozelené pozadie a môj príspevok už také bledé, ale podľa mňa je to fajn vidieť..
Zväčši si všetko a budeš to mať super.

Adulka

Ja myslím, že je to tu dobre urobené, skús si zväčšiť na PC text, dole na pc napravo je možnosť zväčšiť všetko, ja keď som dlho pri Pc a už ma bolia oči, tak si zväčším všetko na 120 %,alebo aj viac a mám obrovské písmenká a vidím super :-D...

A inak ja mám bledozelené pozadie keď čítam nejakú tému, a čierne písmenká, tak neviem ako to máš ty /????/
A zrak mám dobrý, len človek keď je dlho pri PC, tak ma bolia oči a sa mi všetko rozmazáva, potom si zväčším text a je to super.