Mám svrbenie tam dole a aj biely hrudkvitý výtok

vanity

ja som mala tiez kvasinky kazdy mesiac sa mi opakovali..gynoš mi predpisal gynocaps,dal mi gynopevaryl..a potom take zlte cipky ale neviem ako sa to vola a od vtedy nic..ale teraz sa mi to zasa vratilo tak asi zajdem k nemu

ujik

jaj kvasinky to su svine uz sa budu stale vracat dokola..toho sa je tazko zbavit =)..ja si davam krem preventivne obcas aj ked necitim ze ich mam .ale naposledy ked som bola u gynekologa mi dal nieco neviem ako sa to vola ze si to mam kupit ze to prejde hned potom tak som zvedava..:))

klapka1

zlatka1231..chod radsej k lekárke.dá ti antibiotiká,teda masť a čapíky,to ti pomôže,ako taká domáca lekárnička.

zlatka1231

Hm tak teraz co je lepsie ten krem canesten ci biely jogurt? alebo navsteva lekara?..poradte mi niekto..co bude asi najucinnejsie..

AlexFizz

Ahoj, k lekarovi idealne a vraj je dobre upravit stravu: vylucit cukor, bielu muku, aj ovocie sladke...skor sa orientovat na zeleninu, jogurty. Je mozne, ze to budu kvasinky prave.

klapka1

ja som to tiež mala..pomohol mi aj biely jogut,ale radšej som šla k lekárke..a tá mi dala masť a čapíky.canesten mi vôbec nepomáhal.

zlatka1231

ahojte,mohal yb som sa spytat,ked ste boli niektora u gynekologicky robila vam aj vyter alebo vam dala rovno lieky ked ste jej povedali co je vo veci?..dakujem

macika

ja som to mala taktiez,mamca mi naordinovala candibene krem,kedze to bolo pred vikendom a v pondelok uz aj na gyndu a lekar mi dal candibene krem+vaginalne tabletky taktiez candibene a jedny antibiotika,ale ked sa mi to opat po mesiaci vratilo,nasadila som si kremik,douzivala tabletky a doteraz mam pokoj