som divna, ked ma vzrusuje nasilie??

Príspevok v téme: som divna, ked ma vzrusuje nasilie??
sunniee

tak od malicka vlastne ma vzrusuje take nasilie, aj ked pozeram v telke. ked niekoho znasilnuju,alebo inak chcu sulozit. pritom som nezazila samozrejme ziadne znasilnenie ja sama a so sexom problem nemam.. zeby to bola nejaka psychicka porucha? a nemam rada ani sado-maso , mozno len nejaky slabsi masochizmus.ale ked sa na to divam v telke, tak ma to vzrusuje. mam navstivit psychologa?

aj jaaa

hmm..a nikdy si sa s nim nebavila o tom,ze by ste to aspon vyskusali?mozno niekde vo vnutri by po niecom takom aj tuzil ale je to blbe povedat ze mam chut ta z nasilnit..:Daj ked ten moj to povedal..:D,,,chapes,povedz mu,ze ta to strasne vzrusuje a on to mozno koli tebe skusi a este sa mu to aj zapaci

aj jaaaa

:Dtak sa s nim dohodni nak ta necakane dakedy v noci ked sa budes vracat vycekuje a "znasilni"..a uvidis ci sa nezlaknes

aj jaaaa

:D vaa to co...no,cast druha:D...ked sa k tebe partner sprava nasilne,pretoze cely sex nemoze byt len o tututli mutuli,jedna poloha a milujem ta...bola by to nuda...takze podla mna je to ok,poznam vela bab,ktore taketo veci robia,,,teda im to robia ich chalani:)a su uplne normalne

sunniee

heh, to si mam domysliet? ci to je nejaky roman na pokracovanie? :-))
no ano vzrusuje ma aj to, ked je trosku priatel drsny ku mne a pravdu povediac, nemam velmi rada take to nezne milovanie.sem-tam.
ale v telke to znasilnenie uplne..