MOTORKA

Príspevok v téme: MOTORKA
suns

Viem, že toto sem vôbec nepatrí, ale chodí sem veľa rozumných kočiek aj chalanov, takže môj problém:
priateľ chce motorku. Dvaja kamaráti už jazdia 2 roky a on chce tiež. Už sa aj vozil, zajtra si ide pre vodičák, má 22, sme spolu vyše 3 rokov...
A mne sa to zdá strašne NEBEZPEČNÉ!
A keby som ho stratila, neprežijem to...
Celá jeho rodina je proti...
Môže byť akokoľvek opatrný...
Chce ju, aby mohol v sezóne chodiť do práce a hlavne aby sme po robote mohli chodiť na výlety a tak... ďalšia vec, že si berie pôžičku z banky.. kašlať ale na tie prachy, proste mám veľký rešpekt a strach...:(

suns

ziaden motorkar nechodi pomaly! Na motorke si predsa najviac uzijes, ked uz nepocujes zvuk motorku, iba hukot vetra v usiach...ide o to, ze vzdy sa bude snazit skusit kolko to da.. leerka, ty si verna spolocnicka na fore, mali ste uz nejaky pad? Aku ma motorku priatel? A mate aj obleky a chranice?

kellys

no ja so suns uplne suhlasim, len mam teda stastie, ze so mnou suhlasi aj priatel. hovori, ze motorka s jeho laskou k rychlosti by sa akurat niekde vyrubal... zrovna jeden znamy (21 r.), sportovec, havaroval na motorke a museli mu amputovat nohu :((
ale v kazdom pripade, ak ma rozum a bude on ovladat motorku a nie motorka jeho, nemal by byt problem :)

leerka

to ta po case prejde, ja somtiez nechcela priatelovi dovolit motorku,ale aj tak si urobil po svojom, jeho kamarati motorky uz mali a on po nej tuzil uz davno...kupil si ju pred dvoma rokmi, mal tiez 22 vtedy a najprv som sa bala, ale postupne to z mna opadlo...hlavne s s nim dohodni,aby nejazdil jak blazon rychlo..my sme tak dohodnuti.. a ved si kupite prilby a tak...neboj, zvyknes si...