som tehotna, ale priatel to babo nechce :-(

Príspevok v téme: som tehotna, ale priatel to babo nechce :-(
maryellen

S priatelom som vyse 2 rokov, ja mam 28 a on 35 a otehotnela som neplanovane. este sme rodinku neplanovali,najskor svadbu, spolocny zivot, deti a pod. Aj tak som si myslela, ze sprava o nasom babatku nebude az taka sokujuca. Ale opak je bohuzial pravdou, ked som mu oznamila, ze som v tom, tak mi jednoznacne povedal, ze si to mam vziat. Vlastnym usiam som nemohla uverit, zeby moj priatel, s ktorym som planovala buducnost, by nieco take mohol povedat :-( Zevraj sme este neni pripraveni na deti a najskor sa musime vziat a az potom mozem otehotniet, zevraj tymto by on stratil podporu jeho rodiny. Verite tomu, ze slobodny chlap 35 rocny a nie je pripraveny? Prave som v 9 tt a on na mna nalieha, aby som sla na potrat. Mam taky pocit, ze ho stratim, lebo on sa rozhodne pre jeho rodinu. Jeho rodina je silne nabozensky zalozena a on si zevraj nemoze dovolit babo pred svadbou a ani svadba o tyzden by tomu nepomohla. Clovek, ktory ma tak velmi miloval sa takto zachova? Myslite si, ze ked si to babatko necham, ze by sa este mohol neskor postavit na moju stranu? Ako jednoducho sa chlapi vedia vyhnut tejto situacii, jednoducho sa vykaslu na zenu a pre nich je situacia vyriesena. Viem, ze podporu muza budeme s malym potrebovat nielen neskor, ale aj pocas tehotenstva. Kazdy den mi byva spatne a nemam pri sebe nikoho, uz teraz je to tazke.

tinulik24

čooooo????!!!!!!!!!! no to teda zíram!! akože nábožensky založený!?! dieťa nechce pred svadbou ale trtkať to vedel čooo??? to je tuším tiež proti náboženstvu...Aj ja som nábožensky založená, ale žijem racionálne. Bábo by som si nechala - aj ked som o dosť mladšia ako ty. Tiež mám priateľa už dlhší čas ale keby sa zachoval tak ako ten tvoj - láska - neláska - veľmi silno by som musela všetko prehodnotiť. Viem že je ľahko hovoriť ked nie som v takej situácii, ale myslíš že s ním budeš celý život šťastná keď už teraz chce zabiť plod vašej lásky....????

xxxxx

kokos....ja ako viem ,ze moja lutos ti teraz nejako nepomoze ale aj tak :((......ja si myslim ,ze by si si mala velmi dobre premysliet,ze ci si to das vziat,predsa je to bozi dar a myslim si ze by si to neskor lutovala,keby si uz po interupcii nemohla mat deti ,a myslim ze aj vek uz na to mas :))...a toho xlapa by som strasne kopla do riti,nech si ide kade lahsie.....velmi ti drzim palce,,,,potom sen napis,daj vediet ako si situaciu riesila....pa

lenuliatko

no uz len preto ze raz vyslovil ziadost aby si sla na potrat by si ho mala kopnut do zadku.nie je ta hoden a uz vobec nie vasho dietatka.zvladnes to aj sama.

ikuska

???

presne ale je tu stale to,,AK PREBEHNE V PORIADKU´´ kamaratkinamama nemoze uz mat deti lebo mala po potrate jazvy na maternici a tak isto koli potratu nemoze uz otehotnet moja sesternica

engelchen

Sa vykasli na neho..Nestoji ti za to ked nestoji pri tebe..stratil by podporu rodiny? no a co ved ma sancu zalozit si svoju.. Ja som osobne proti potratom... Ale rozhodnutie je to tazke. Zvaz ci vezmes riziko na seba. Mozno o neho prides a mozno aj nie. Ked uvidi babo mozno ho to ovplyvni... Ale ak nie zvaz si ci ches byt single mama. Ja by som ale nevahala.. Prepac ale nieco tu tika... Mame svoje roky... Druhu sancu uz nemusis dostat...

???

a toho chlapa svojho by si mala kopnut do riti mne keby nieco take povedal kopla by som ho do prdele ale zas byt sama s v tejto dobe no to neni nic moc..a otca mu ziaden iny nenahradi

milinka1

ja si myslim ze on ma len take silacke reci a mysli si ze ked si donho zamilovana, tak ho urcite posluchnes..ale povedz mu do oci ze to babo chces a jemu ked je prednejsia jeho "nabozensky zalozena" rodina tak kasles na neho a budes babo vychovavat sama! uvidis ze bude prekvapeny z takejto reakcie a moznoze zacne aj rozumne premyslat, ved ak ta skutocne ma rad tak predsa nemoze dopustit aby si sla na potrat, alebo opustit teba aj babo...a ak to dopusti tak nieje ten pravy a zbytocne si s nim stracala cas:( prepac

???

Takze aby som vam to tu objasnila trosku potrat nema z neplodnostou nic spolocne ! neviem co tu melete furt ze po potrate zena nemoze mat deti preberte sa !..potrat je obycasjne vycistenie maternice(to iste co robia zenam ktore potratia spontanne a tie nikto nestrasi ze nebudu moc mat deti a ine kraviny)ak prebehne v poriadku zena deti mat normalne moze..! tak nestraste zeny co sa chystaju nahodou na interupciu..je to smiesne hovno otom viete

Najčítanejšie články