Affinitone vs. Dream Matte Mousse

Príspevok v téme: Affinitone vs. Dream Matte Mousse
olivijka

na uvod-viem,ze tema o make-upoch tu je ale ja chcem porovnavat len tieto 2 (affinitone a penovy dream matte )konkretne make-upy!!!!
fakt som nerozhodna,prosim poradte ktory,medzi moje poziadavky patri aby:

-NEROBIL V ZIADNOM PRIPADE FLAKY

-DLHO VYDRZAL,AJ KED SA NEBUDEM MOCT PREPUDROVAT A ABY ZNIESOL AJ LETNE HORUCAVY

-aspon stredne krytie

- a aby bol vhodny na mastnejsiu plet s lahsim akne-teda aby mi aj neupchaval pory

tak ktory teda?affinitone alebo dream matte mouse?

katka...

A ten affinitone je dobry aj na mastnu plet? Ja sa po vsetkych make-upoch lesknem uz po 2 hodinach. Teraz mam lasting performance od Max factor a aj z toho sa lesknem. Za tie peniaze som cakala viac. Uz som aj rozmyslala, ze skusim Miss sporty maju tiez nejaky zmatnujuci make-up a stoji okolo 4 EUR. Nechcem uz vyhadzovat peniaze. Nemate skusenosti s tym Miss sporty?

jaja

este k dream moussu....neskusala som ale podla skupenstva nieje vhodny naaa pleet kde su suche supinky leeboo ich to este zvyrazni najlepsi na amstnu plet bez akne...na plet s akne by som neskusala asiik vcera som nad nim rozmyslala v dmku a ajtak som schmatla affinitone ked som nad tym tak premyslala

jaja

Jaa som si kupila affinitone uz druhy krat je super mam bledu plet a tenj najsvetlejsi oddtien mi naprosto vyhovuje a este ma problematicku pleet a pekne prekrijenieje ani mastny ani velmi taky pudrovy je taky akurat a ked preschne vytvara taky pekny film na pokozke :) a nezanechava mapy

whee_ee

praveze mne affinitonu staci kusok, lebo sa pekne rozotrie, je riedky, nie husty a pritom velmi prisposobivy a mozes ho vrstvit a pritom stale vyzera velmi prirodzene.. ja som z neho strasne milo prekvapena.. ale ten druhy som neskusala, takze porovnat ti to nemozem...

olivijka

dik a este jedna otazocka->myslite,ze balenie affinitonu(30ml) mi vydrzi dlhsie ako dream matte(tusim len 18ml)?
ale na druhej strane,dream matte je tuhsi,takze staci si nabrat menej ako affinitonu,ktory je tekuty

takze to je asi tak rovnako,nie?

whee_ee

a este ked si ho rozotieram trosku dlhsie, tak sa ako keby zozmolkuje, nie nie, ten radsej nie,..ale to je moj nazor, musis skusit sama..

a mne sa podla testerov viac pacil affinitone, preto som si kupila, tak skus v drogerke, uvidis:))

olivijka

baby dik za prispevky,ale stale sa neako neviem rozhodnut,musim asi fakt skusit sama v drogerke:)

inak este ma napadol 1 make-up ci neamte nahodu skusenost-ASTOR AIR MOUSSE,tiez by mal byt penovy