Chcem rozchod, mam vycitky

Príspevok v téme: Chcem rozchod, mam vycitky
ankara

Mam jeden problem. Som zasnubena s chlapcom, o ktorom som si myslela, ze je to navzdy. Po 3 rokoch vsak uz nevladzem tie neustale narazky, vycitky, ponizovanie. On to nechape a mysli si, ze je najuzasnejsi na svete a mala by som mu byt vdacna, ze so mnou chodi. Chcela som sa s nim rozist pred mesiacom, strasne plakal a presvedcil ma.Navyse sme sedeli v aute a tvrdil, ze to s nami oboma napali do prvej steny ak ho necham... No mna tento vztah vycerpava, som uz z toho psychicky chora. Ako sa s nim rozist, ked po kazde ked nieco tusi, zacne to byt ten mily chalanisko s uzasnym usmevom, iskrou v ociach a tvari sa milujuco? Ako sa rozist, ked citim strasne vycitky svedomia, ze by som mala niekoho nechat? Bol by to moj prvy rozchod v zivote...Ako sa rozist, ked on si mysli, ze nemam ziadnu pricinu? Ked platim vsetko, ked chodim za neho na skusky, ked mu pisem diplomovku, ked mi ani nic nedonesie ked som chora, ked ma nepodpori, ked nic neusetri, ked zije len z mojich penazi, ked mi vycita ze som tlsta /sam ma 120 kg a ja 58/???? Chcem opat ZIT, nie prezivat...ale ja to asi nedokazem...Ako ste vy dokazali povedat, ze je koniec?

beb

Ahoj,ja som sa raz rozišla a potom som sa nechala prehovoriť, no a ľutujem to už dosť dlho. Vyzerá to naozaj na nejakú poruchu, ak nie diagnózu.Čím skôr by si mala odísť, nedbaj na vyhrážky, už tie sú asi prejavom choroby.

cajik

Jednoducho kasli na vycitky svedomia a rozid sa. Urcite sa ti bude vyhrazat ze si nieco spravi, ale vo vacsine pripadov ide iba o vyhrazky a k cinu nedojde.
Zasnubena ? A ako sa bude k tebe chovat,ked sa vezmete? Snad si nemyslis,ze sa zmeni...

:(...

no, aj mne by si mohla napisat bakalarku :D

ako nechcem to zlahcovat... nezavideniahodna situacia. aj ta chapem ale co robi ten chlapec to su extremy. skus sa mu nejako zhnusit , sprotivit, dossiahnut aby on nechal teba- neviem...ked to nejde opacne..ja by som sa ho bala, ...psychopat

kla.ra

skopiruj mu to co si napisala, vytlac mu to a daj do obalky...vyjadrila si tam vsetko si myslim, viac uz netreba hovorit, daj mu to a povedz : "zbohom" :) vela stastia

0vecka

tak pozor podla mna to vobec nemusi znamenat ze ju nema rad alebo nemiluje proste moze to byt len taky typ co to takto dava najavo....

wewewe

paneboze dievca, ved to uz hranici s psychickym tyranim.. ty si jeho sluzka? preco dovolis aby ta takto vydieral...cim skor odides tym lepsie..

ankara

Dakujem pekne...Ja viem, som hlupa, no clovek mysli aj na tych par peknych okamihov,ktore boli. Na to, ze nikoho ineho na svete nema a tak...Nuz, budem sa musiet vzchopit. Len ma mrzi, ze sa mu v zivote vsetci otocili chrbotom/ mali na to dovod/ a ja budem dalsia. Problem tkvie v mojej hlave. Ked som bola mala, myslela som si, ze ked s niekym zacnem, budem s nim chodit navzdy... Naivne...

alz-bee

Sa ti cudujem, ze to s nim tahas uz tri roky!...ved v prvom rade mysli na svoje stastie. Naco byt s niekym z lutosti a este ked je taky chuj?
Ja osobne som sa zatial len raz s niekym rozisla a nebol to dlhodoby vztah, ale tiez mi to nebolo jedno. Aj som si poplakala,lebo som videla, ze ten chalan ma lubi a bol ku mne neskutocne dobry..avsak som citila, ze to nie je ono a uvedomila som si, ze cim dlhsie s nim budem, tak tym horsie, lebo on sa bude na mna stale len viac a viac namotavat...povedala som si, ze radsej sa s nim rozidem, aj ked viem, ze ho to bude boliet...ale ovela viac by ho to bolelo, keby som mu to povedala neskor a bola s nim len z lutosti!Musis nabrat odvahu...ved podla toho, co pises ta ani nelubi...viem, ze to nie je tak lahke, ako sa to lahko pise, ale proste mu vysvetli, ze vas vztah ti viac berie, nez dava a uz s nim nechces byt a ani nemienis naletiet na jeho sladke recicky, ktore ti rozprava, ked mu uz prihara pod zadkom a boji sa, ze o teba pride...Vela stastia a sil prajem.

0vecka

fuuha to je sila akoze uz davno si mala odist ale ak ho mas rada skus mu to povedat na rovinu a dat mu poslednu sancu a take ze to napali autom do najblizsej steny ja osobne by som mu povedal ze dobre tak sa nerozideme a hned akoby zastal vystupil s tym ze je koniec ... urcite sa nenechaj zastrasovat a vydierat (teda ak nemas nejaku uchylku ze je ti to prijemne)