MOJ PRIATEL SI MYSLI, ZE MAM TUCNE LYTKA

kata111

Vies Tatiana,keby mi moj manzel povedal,ze som tucna,by som ho asi poriadne vyfackala. Ja mam 171cm a 60kg a sa necitim,ze by som bola tucna. Sem-tam priberiem na brusko a manzel mi povedal,ze viac sa mi hodi,ked mam trosku brusko ako ked mam ploche...:)
Ja by som si nedovolila,aby take mi hovoril.Nech ta ma rad preto aka si(podla mna ale mozes byt chuducka,takze sa s tym netrap).
Neviem kolko ste spolu,ci je to uz vztah na cely zivot,ale si to rozmysli. Ja osobne neznasam takych chalanov,ktory chcu mat vedla seba bábiky a na nicom inom im nezalezi

kaka

tak nevime co ti mam na to povedat. Podla mna nechudni, lebo je to hlupost, este by si mohla prepadnut nejakej forme ppp, tak bud rozumna a neriskuj, pls

jaja

Saaak ty si jaka chudaa :D:D jaa mam este eln 15 a 162 cm 50 kg :D a mi hovoria ze som vychudnuta...ale zenska postava je mohutnejsia ako ta v mojom veku a to si odomna odost vyssia alen o 13 kg tazsia :D sak to musis byt ako sparatko...a tie lytka to sa nestrachuj...koli tomu ta dufam nenecha ked ta lubi :) nikto nieje dokonaly ako sa hovori... aj ja mam silnejsie lytka chcela by som to zmenit ale neviem ako...ale nelamem si tym hlavu :D