Skusenost s kozmetikou Bioderma?

anca22

na akne je vyborna rada sebium: ja pouzivam aj ten klasicky krem, aj AKN, aj vodu H2O aj cistiaci gel...ako naraz myslim...a je to super..zlepsila sa mi plet, nemam tolko ciernych boiek..je to pre mna najlepsia kozmetika..

cunamica

Ja som pouzivala krem na citlivu plet so sklonmi k začervenaniu...musim povedat ze mi tá bioderma pomohla - vsetky cervene prasknute zilky na licach ustupili po 2 mesiacoch

otazocka007

no ahojte.uz som si kupila aj sebium H20 tu vodu ale aj ten krem sebium AKN...a naozaj tu vodu mozem pochvalit:)a ten krem no ako plet mi nezhorsuje ale zatial ešte som ho mala len 2-3 krat...takze uvidime ale nepali ma to kreme tvar:)

mirka222

Ja som vlami pouzivala aj slnecnu radu Bioderma a mam velmi dobre skusenosti, hlavne co sa tyka pripravkov na telo, tonovaci krem som neskusala.

boo_RA32

sebium H20 je asi najlpsia z rady na akne, aj s peelingom som spokojna, ale dost ma sklamal krem, vyhodila som zanho 5stovak a nemal skoro ziaden ucinok...pouzivalm ho uz len zo zvyku ako podklad pod makeup.
Inac ma neikto z vas skusenosti so slnecnou kozmetikou bioderma? chcela by som si kupit mlieko a ten tonovaci krem s SPF 50 ale nechcem za to vysolit tolko prachov ked nemam potvrdene ze fuguju dobre:D

katusaa

Ja mam tu micelarnu vodu, nieje zla, ale trochu mi vysusuje tvar. Mam suchu plet, takze nabuduce skusim nieco ine asi od Avene sa mi pozdava :))

sisi789

otazocka007 ja mam pletovu vodu H2O ta je celkom dobra ale po kreme ma palila tvar-takze by som ti odporucila najskor vyskusat vzorku

suns

ja mam plet uz po akne, trosku jazvicky, ale sem tam sa objavi vyrazka pred mojimi dnami... chcela by som nieco aj na pory..proste nieco cistiace, co z tejto kozmetiky? :) dakujem

lalidae

Ahoj, ja som s touto kozmetikou nadmieru spokojna. Pouzivam ju uz niekolko rokov. Ale striedam ju s kozmetikou Avene. Je to tiez francuzska kozmetika a tiez vyborna. Nemozem ale potvrdit, ci je na aknoznu plet dobrou volbou. Viem ale ze sestre, ktora s tym problem ma odporucila pani doktorka La Roche Posay a to Effaclar cistiaci gel a krem.