Suchá pokožka - dieťa

zuzi74

Ja doporucujem kozmetiku p. Karla Hadka, tak ako pre dospelych tak aj pre deti. Nevysusuje pokozku, nakolko aj v spchovacich olejoch a samponoch su zakladom rastlinne a etericke oleje. Zvlast na detstku pokozku by som nedavala ziadne mydla a penive pripravky, ktore obsahuju tenzidy a narusaju ich prirodzenu Ph.

janulikk123

Ahojte dievčatá,

našla som super sprchové gely a mydlá pre naše detičky aj na veľmi citlivú pleť. Veľmi odporúčam. :) moja mala mala ekzem a veľmi podráždenú pokožku. Vadilo jej veľa mydiel mala rôzne reakcie až kým som nevyskúšala Saponello. Ceny sú super a mávajú aj zľavy ako aj teraz.
-odkaz odstránený-

maricenka

kubko mal atopicky ekzem. zostala mu po nom velmi sucha pokozka. mazeme ju bepanthenom. obcas aj menalind dermom. nam to velmi pomaha.

efe

Tento problém som mala ja i môj malý syn. Zistila som pozorovaním, že to máme z bežne dostupnej i detskej kozmetiky. Teraz používame na natieranie obaja len bio kokosový olej s prídavkom slnečnicového oleja Tilia a obaja máme pokožku ako mimino. Excipial nám nezaberal a je to len ďalší krém s chemikáliami.

jaja-jaja

Tiež používame doma tekuté mydlo z aloe a je fantastické, pretože ho odporúčajú aj pre malé bábätká a tiež ak má niekto kožné problémy.

teta erika

Ahojte. Ja som dcerke na radu doktorky kupila mlieko Lipolotio a s tym sa masti. Sucha pokozka jej presla. Ked sa chce sprchovat dospelackymi treba hladat take ktore obsahuju kokosovy olej alebo jojobovy olej - proste nieco mastne.

Ivka 1

Alica to co radi Mimi vyzera velmi dobre a ma to odskusane na sebe.
My doma zase pouzivame prirodnu kozmetiku z aloe /sprchovy gel,šampon aloe s jojobou, hydratacne kremy/a tiez sme velmi spokojni.