MUDr.Igrényiová či Ikrényiová?

lucica

Tá doktorka ordinuje pravidelne?V septembri som tam bola 2 krát,nikdy tam nebola.Odvtedy som tam nebola.Ze by bola akurát vtedy na dovolenke?Boli ste tam niekto teraz v oktobri?Nemá nejak zmenené ordinačné hodiny?

-dita-

no na to by som bola aj ja zvedavá ako je to s tým mamografom.Mám isť v januári,no ked som si pýtala termín,tak v Sturove ešte nemali.Na gyndu chodím do Sturova tiež,dufam,že ma nepošlu preč zo Zámkov ked tam pôjdem.Vlastne už idem tam 3.krát.Na sono som ešte nikdy nebola tak tam neni evidované moje meno,bohvie či sa im to bude páčiť ked uvidia na papieri,že ma poslali zo Sturova.Tam by som nerada platila,ked na to máme právo zadarmo,v NZ sa neplatí,oni maju zmluvu.

popletená

Dievčatá chcem sa spýtať ked chodíte do ordinácie k tej doktorke kde pôjdete na mamograf alebo sonograf?Priamo v Sturove do tej novej ambulancie,či do NZ?Počula som niečo také,že ked chodíte na gyndu hociktorému gynekologovi v Sturove,tak sa im to moc nepáči ked pôjdete na mamo alebo sono v Zámkoch.Máte s tým nejaké skusenosti?Neposlali Vás preč?Ako je to ked ste už boli povedzme v Zámkoch tak nemôžte inde po dvoch rokoch?No v Sturove tá mamografia nemá zmluvu so všetkými poisťovnami,tak by sa za vyšetrenie malo platiť u nich.Druhá strana mince je to,že za mamograf sa neplatí v rámci prevencii každá žena má na to nárok každé dva roky.

NAĎA14

K doktorovi Juhásovi by som už nikdy nešla,vlastná skúsenosť.Teraz chodím k Havlasovi na komárnanskú ulicu.Je to velmi milý a trpezlivý odborník a v poslednej dobe tam chodím často.Niekedy sa tam dlho čaká lebo pacientku neotočí vo dverách,ale u všetkých dobrých doktorov musíš čakať.

micuška

Chodí niekto aj ku doktorke Langovej v NZ?Je to pravda,že tam netreba čakať veľa?Počula som,že ona si nepýta peniaze ked pacientka je objednaná na hodinu.Je to pravda?To sa mi nechce veriť.Prosím píšte.Náhodou niekto z Vás nechodí ku doktorovi Juhászovi?Ten je aký?Chcem si vybrať lekára v Zámkoch.Dakujem.

hedviga

Píšete,že vaľa treba čakať.Dá sa tam aj objednať a za koľko?Ci nie?A u tých ostatných gynekologov ako je to?Myslím v Sturove:

bibiii

No konečne som to vybavila.Skoro som Vám zabudla napísať.Cakať treba dosť.Všetko v pohode.Doktorka bola píjemná,milá.Hlavná vec,že som sa dopredu tak bála.Našťastie netreba tam ísť až o rok.Dakujem všetkym,že ste mi odpísali.

bibiii

No moja mudra hlava.Akurát som tam išla v stredu ked má krátky den.Smola.Skusim ju pozrieť inokedy,dufam vtedy zas nebude na dovolenke.Alebo sa zastavím u Korčoka,aj jeho chvália.On je mladší?

-katka-

Ja som u nej rodila tiež v N.Zámkoch.Bola milá,nekričala na mna ked niečo mi neišlo tak akoby malo.Zdá sa mi že svoju prácu berie veľmi vážne.Určite ju baví a je dobrá odborníčka.No ked má už svoju ambulanciu tak do nemocnice nechodi,ale oplatí sa k nej chodiť aj na vyšetrenie.Je spoľahlivá.