Pichanie v pľúcach

Príspevok v téme: Pichanie v pľúcach
lubi

z casu na ceas ma zacne len tak z nicoho nic pichat v lucach takym sposobom ze sa nemozem ani poriadne nadychnut ani vydychnut, nepicha to len ked nedycham alebo ked dycham len trosku. myslela som si ze je to bezne ale neviem tiez sa vam to stava? po chvili to prejde ale niekedy to trva aj polhodinu a zakazdym inde. nemoze ist o nejaky priskripnuty nerv alebo co?

levanderka

je to chrbtica.ako prevencia je dobre nehrbit sa, davat pozor na postoj tela aj nato ako sedime, ako dvihame veci atd.pomaha to.ja som mala velmi casto tento problem, ale dlhodobo. tyzden som sa nevedela normalne nadychnut,kychnut ani sa smiat.az mi to napravila fyzioterapeutka. mila teta :)

collie

picha ma vacsinou prava strana pluc nemozem sa nadychnut ani vydychnut.je to taky pocit ako by vam rebra sli prepichnut pluca...nic na to nepomaha....boli ma to stale niekedy aj cely den. postelou to nie je lebo tu som pred mesiacom zmenila a bolelo ma to uz dlhsi cas aj pred tym ... nefajcim a vela sportujem chodim plavat, behat....ak niekto vie co mi moze pomoc prosim .

DarkAngel666

ahojte takato vec sa mi stava v poslednej dobe a dost casto.fajcim uz dost dlho a v poslednej dobe asi tak 2 mesiace je tomu ked dofajcim cigaretu zacne ma pichat pod rebrami zacne to hore a postupne to prechadza akoby bobod cele rebra,poslednou dobou citim aj taky tlak na lavej strane takmer naboku ale.ale myslim ze to je skor od chrbta.mno a tiez mam taku vec ze hrdlo ma neboli vobec ale ked jem nieco boli ma akoby bolo citlive nadotyk abo co.ja nefim mozno som hypochonder ale to pichanie pod rebrami ma zacina znepokojovat

MRC

No ja mávam tiež občas ten pocit ze na niekoľko sekud ma to picha a musim pomaličky dýchať a to po par sekundách prejde. No a bolo mi povedané že to može byť aj od chrbtice.

lk2

Mna už tiež často picháva v plúcach. najskôr to bolo len niekedy ale teraz to mavam častejšie.možno je to aj zmenou prostredia lebo už 2 roky žijem v Nemecku a velmi často mi býva smutno za rodinou a pohodlíčkom.Možno to ma niečo spoločné s pocitom úskosti alebo tak nejak.

noris

Mna dnes okolo 14:00 zacalo pichat v plucach, je to taky zvlastny pocit, nemozem sa ani poriadne nadychnut a zle sa mi dycha, a zaroven ma boli aj v tej jamke co je meedzi klucnimy kostami... nevie niekto co to moze byt?? a este sa mi aj zle chodi

nikuška

Ahoj mne sa to tiež stáva a zrovna dnes mi to trvalo asi 3 hodiny,bol to nepríjemný pocit.Myslím,že to může byť s nejakého zaseknutého nervu..