Kolko zarabate?

jajka001_

lulu mohla si sa narodit aj v kambodzi, afganistane,pakistane, čine, indii, brazilii, peru... tu mas aspon moznosti sa z toho dostat. mas kde byvat, mas co jest, mas vlastnu postel, mas si co obliect, mas mobil, mas pc, mas net...:)

jankaaaaaaaaa

praveze vyrabame toho dost, a este by sa mohlo aj viac a kvalitneho, ale oni radsej dovazaju drahe a nekvalitne

jankaaaaaaaaa

pretoze je tu malo prilezitosti! je tu ovela menej investorov, ovela menej pracovnych pozicii. jasne ze su firmy radsej na zapade, blizsie k vacsim mestam, je tam lepsia logistika s vyspelejsimi krajinami. preto sa tu ludia stazuju

jajka001_

vsetko je tu predrazene. aj celkovo na slovensku. platy nizke. ale chcu po nas pozicky pre grekov.
ale preco je tu vsetko predrazene? lebo
1, slovensky majetok rozkradli, stat uz nema skoro nic
2, nic nevyrabame, vsetko dovazame
3, mame mizernu vladu a stale vsetci cakaju ze niekto pride a zachrani nas

bingham

jankaaa....ja som sa vytahoval ??? :D..a dokonca...to neni ani tisic euro...lebo to je len jedna cast mojej roboty...ale to je uplne nepodstatne... :D...inak suhlasim...1000..je aspon na to...aby clovek mohol byvat sam...inak...je problem...

ano je to rovnake ???....to je zaujimave...preco sa potom kazdy druhy stazuje ake je to tam zlee...

Lulu2011

jajka - mne je len smutno, ze clovek v krajine kde sa narodil nemoze zit slusne, lebo je okradany, alebo podhodnoteny, to je vsetko

jankaaaaaaaaa

niekde v nejakych novinach som citala ze v BA je najdrahsie najomne v europe. prepocitavali to na priemernu mzdu.

Lulu2011

jankaaa - veru 1000 eur na BA je slabota, a z Binghama mam pocit, ze to je jeden z tých bez hypoteky, smaostatne nezijuci obcan, ak sa mylim pardon, takým sa potom s usmevom vyskakuje :p takých poznam habadej

jankaaaaaaaaa

bingham: aj na vychode aj na strede sa daju zarobit peniaze. a nemusi byt clovek ani mlady. moj otec ma vyssi plat ako ty..
kdezto moja mama pracuje pre bratislavsku spolocnost, ktora ma pobocky vsade na svk a tam maju na rovnakej pozicii vsetci rovnaky plat. teda minimalku. a to ma moja mama aj VS..