Preháňa ma ... a dosť často.. čo s tým?

ella44

presne tak.. nie ze vecer si dam jogurt, to jem vzdy rano, rano vstanem idem do skoly, ak mam stastie chyti ma to doma ak nie tak v skole po mensej prechadzke k nej.. dost na nervy... :D asi mi len dobre travi, nie? :)))

orgi

Ja mam tiez intoleranciu na laktozu a preto som si zohnala bezlaktozove mlieko. Je to super pocit vypit mlieko bez toho, aby som potom nebezala na zachod :D

lonely.rider

ja jogurty moc nejem, ale je to mliecny vyrobok. takze si myslim, ze by to kludne mohlo byt aj z toho. a to ta prehana akoze rano? vecer si das jogurt a rano potom nedobrovolne "tronis" na wc? :)

lonely.rider

no neviem neviem. ak ta prehana, tak nieco nie je ok. ja by som siel k doktorke. mne doktorka len tak nahodne kvoli inym vysledkom (nie celkom optimalnym) zobrala krv aby zistila ci nemam intoleranciu laktozy. prisla na to ze mam. tak sa ma pytala ci ma neprehana, ked pijem mlieko alebo konzumujem mliecny vyrobky kde je laktoza. a veruze ma obcas po nich prehnalo. tak sa ich dnes snazim obmedzovat, dam si len obcas a je to lepsie. aj ta nafukuje? a co sa bojis doktorov?

ella44

ale uz som si celkom zvykla na tie stavy (akoze ranna nevolnost dobry pol rok) :) myslim, ze to asi len netreba riesit, kedze to budde asi len v tej strave :)

lonely.rider

2 litre vody ze den je uplne v pohode. a z vody to nebude. jedine, ze by ta voda bola zo zumpy. z vody by si akurat chodila casto mocit. ja som ti chcel napisat to mlieko, ze tym by to mohlo byt, resp. mliecne vyrobky...

ella44

Tak ma 20, ked ma prehana so stresu tak to viem :) aj z mlieka, preto ho nepisem... ale pijem dost vody, na den aj 2 litre.. no neverim, ze by to bolo z toho, ved pitny rezim, nie? :)

orgi

Tak prehanat ta moze z dost veci, ale to by si uz mala mat odsledovane sama:) moze to byt z kavy, caju, mlieka, z kavy s mliekom, korenene jedla, majonezove jedlo,...
Taktiez sa moze stat, ze ked si nervozna, tak ta prezenie a tiez aj z cigariet obcas moze prehnat.