Zápach z úst

Iiiii

Budem ja ešte len banovať, keď mi dajú ban, aby som nemohol semka prispievať. Neviem, čo budem potom robiť, asi budem potom zabanovaný.

Iiiii

Konečne už pracuje vo firme jednej filiálky. Keď som sa ho pýtal, že čo tam robia, tak mi povedal, že viaže fialky do kytičiek a že už tam bude robiť dovtedy, kým tie fialky nebude páchať zospodu:-D Jeho farba pleti už ide trochu do odtieňa fialky, nezdá sa mi, že mi už začal "trpieť" na koróziu pečene?! Však keď umrie, tak mu už tú jednu kytičku tých fialiek donesiem alebo mu ich tam nasadím, aby som mal aj ja fialky do vázičky:-) Mal by zožltnúť ale fialovieť?! Možno chytil nejakú chorobu z tých fialiek. Áno, tomu asi uverím najskôr:-(
Idem čeknúť, či ten drak ešte stráži tú chladničku alebo nie:-)

Iiiii

Aj ja tým "trpím":-) Ale všetko zlé je na niečo dobré, ako hovorí staré príslovie. Ja napr. so svojim smradľavým dychom zabíjam mravce, muchy a komáre. Oni si pri mne nemôžu povedať, že čo ťa nezabije, to ťa posilní:-) A keď na ne dýchnem len čiastočne, tak sa dostanú akoby do spánkovej paralýzy.
A keď sa kamoši pýtajú, že čo tak smrdí, tak im len poviem, že to znovu fabrika asi vypúšťa nejaké plyny.
Jednému z kamošov smrdí ešte viac než mne. On je už iný kaliber, on si trúfa dychom aj na líšky, zajace a medvede. Pre túto jeho schopnosť ho neskutočne obdivujem. Od neho si musím stále držať dištanc:-)

DusanStep

Iveta78, chcel by som ti veľmi poďakovať za ten odkaz na e-book o zápachu z úst ( www.zapach-z-ust-ebook.cz ) Dlho som to bezvýsledne riešil a potom som narazil na túto diskusiu. Utratil som fúru peňazí za rôzne nefunkčné prípravky, a tak som si povedal, že skúsim ešte tento e-book. Nedá sa priamo kúpiť na tom webe, ale napísal som na e-mail a nebol to problém. A mala si pravdu! Dovtedy som nemal páru, čo všetko za príčiny existuje. O pár som vedel, ale vážne nie o toľkých. Len vďaka tomu e-booku som prišiel na to, že mám kvasinky a čo s tým mám robiť. Hneď ako som vynechal cukor a ďalšie potraviny podľa rád, čo sú tam napísané, sa mi dych začal zlepšovať a teraz po 2 mesiacoch už je úplne preč! Nemôžem tomu popravde doteraz uveriť. Takže ešte raz vďaka, vďaka, vďaka! Škoda že som to nenašiel skôr!

Snuhuliak

linduss84 prispevok si zalozila v 2009 este stale trpis zapachom?lebo ja mam tiez tento problem a tiez uz velmi dlho

Iveta78

Těch příčin zápachu z úst je opravdu hodně, takže ti nikdo neřekne, jak konkrétně to řešit. Nejdrív musíš najít příčinu. Taky jsem s tím zápasila, ale pak jsem čirou náhodou objevila perfektně polopatisticky napsanou knížku Jak na zápach z úst krok za krokem od autorky, která chronickým zápachem sama trpěla. Je tam opravdu spousta informací a hlavně, jak krok za krokem přijít na přičínu a jak ji pak vůbec v praxi řešit. U mě to byla intolerance laktózy a i nesprávná ústní hygiena, a to jsem si vůbec nemyslela, že se mě mohlo týkat. Podívej se na to, je to na stránce www.zapach-z-ust-ebook.cz a měli by si to přečíst všichni, i ti, kdo zápachem netrpí.

ORL

Zápach z úst - Halitóza - "Dračí dych"

Účinná pomoc je BACTORAL špeciálne ústne probiotikum pre mikroflóru ústnej dutiny. Viac info na www.bactoral.sk