konecne som nasla naj make-up

CMu_Q

suns - ano je to tak, RNG sam povedal, ze v dnesnej dobe je vyber hormonalnej antik. tou najhorsou volbou a spravidla je to spinavy tah trhu poukazovat an zlepsenie pleti pri uzviani HAK, pretoze inak by z trhu zmizla... a hlupe babenky na to naletia.... nepozeraju na neziaduce ucinky, ale na to, ako im vylepsi plet, vlasy, cyklus a pod...

Mimi323

No som rada, že nie som sama, čo mám taký názor na Severanku. Už som si myslela, že je chyba vo mne :D A do tých tém o HAK, som už radšej nechodila a nevyjadrovala som sa. Ale som šťastná, že nie som sama.

CMu_Q

mimi - ano severanka prispieva v temach z dorazom na to, ze hak je skvela vec a ma svoj ustaleny nazor na nu, takze viem o com pises (ze sa do teba navalila) :)) ... ja som jej uz pisala, a nic nepomohlo ... jednoducho ma svoj nazor a nik jej ho nezmeni... a tie dievcata, ktore nemaju kusok rozumu budu stale vyhladavat tie zeny, ktore hak odporuju (vies ako sa hovori: pocujes, co chces pocut) :)

CMu_Q

mimi, no teraz sa cylkus uz postupne dava do normalu, uz dostanem menzes kazdy mesiac spravidla je to od 28-36 dni ... ale pomaly sa to ustaluje chvalabohu.... :)

Mimi323

CMU-Q, mi napadlo, že toto čo si napísala, by si mohla prečítať Severanka. Pred časom sa do mňa strašne navážala, že odrázam dievčatá od HAK, ale viem prečo to robím. Len nechcem, aby tiež dopadli zle, potom sa už čas vrátiť nedá.
Ja som tiež brala niekoľko rokov HAK, pred rokom som vysadila a potom prišli problémy. Našťastie, nič také ako ty, len som nemala pravidelný cyklus, za rok som mala menštruáciu 4 krát, ale našťastie je to už v poriadku aj vďaka radám RNG :)

Mimi323

Ja len nie som v obraze, lebo ste sa bavili, ktorá HAK je na čo, tak som to nečítala :)
A teraz máš cyklus v pohode?

Mimi323

suns, pekne si to napisala, hlavne že tomu rozumieš. Gynekologm sa samozrejme nepači, keď sa poradíš s ostatnými a každý ti povie vlastnú skusenosť s HAK, tak samozrejme to veľa ľudí odradí.

suns

CMU_Q tak to mi je fakt luto... ja som mala oslabenu imunitu, ale uz som to liekmi upravila, aj trosku so srdcom som mala problemy, ale je vsetko v poriadku. Mne spravila testy /inak krvne sa uz nerobia/, pytala sa, ake co od HAK ocakavam, a pytala sa ma, ci uz som nad nejakou rozmyslala, povedala som jej nad ktorou a ona ma poucila, ze ak chcem lepsiu plet, ta nie je pre mna. Sadla si za komp a hladala tie s ucinkami na plet, napisala na papierik aj ceny a potom vyzvihla 2 z nich. Ja ze - vyberte mi vy. Ona ze - no to ste povedali velmi zle, pacient si musi vybrat, lekar moze len poradit... Ale zase ked som jej povedala, ze som sa zaujimala o rozne nazory zien na internete na forach, povedala, ze tak to ste urobili velmi zle... pozeram, ze co??? ved to je moja vec, viem ze HAK skodi, ale tak co uz... Lekari su nauceni odvracat od neziaducich ucinkov, inak by nic nepredali...

Mimi323

CMU_Q, tak berieš HAK? Aj napriek tým zdravotným problémom? Alebo vysadzuješ? A možem sa opýtať ako dlho si brala HAK?