Bolest prsa pri podpazusi

Príspevok v téme: Bolest prsa pri podpazusi
danny

ahojte, mam problem asi pred jeden a pol rokom ma zacalo pobolievat v lavom prse blizkosti podpazusia na to som zistila ze som tehotna tak tu bolest som pripisala tomu potom to akosi utichlo narodila sa krasna dcerka kojila som a tiez som pocitovala tu bolest no myslela som ze je to " ked sa nalievaju prsia" kojit som pretala pred piatimi mesiacmi a zase sa to opakuje stale ma to poboli a prestane skusala som sledovat ci to nesuvisi s menstruaciou ale ono to boli v polovici cyklu vcera som citila bolest po cely den mam strach ze to moze byt nieco vazne mate niekto podobne skusenosti moze to byt nejaky predmenstruacny syndrom ked pred porodom som nic take nemala a okrem toho ten prsnik mam o trosku väcsi od kedy si pamätam prosim napiste nieco strasne sa bojim, dakujem

zuza

Mňa to trápi už asi 3 roky.Stále sa to zhorší v čase ovulácie.Pichá ma aj v prsníku a myslím si že ma bolí srdce.Bola som na vyšetrení prsníkov a trošku bol zdurený ten ľaví a inak nič.

medicka

danny
my ti tu mozme popisat, ze to moze byt predmenstruacny syndrom, lebo kamaratka mojej kamaratky bla bla...
ale to co plati pre jedneho, nemusi platit aj pre druheho.. najlepsie co mozes pre seba urobit je, ze co najskor zbehnes za svojou gynekologickou, povies je co si tu napisala a ona ta prezrie a posle na mamografiu... jedine tak sa mozes uistit...drzim palce a prajem vsetko dobre
btw. ta zmena velkosti prichadzala sucasne s bolestami?